step mom and son porn videos

logo

reklam
14 Şubat 2014

-DEMİRTAŞ “BİZ BİR AİLEYİZ

IMG_6300-İLKADIM THM KOROSU ACEM TEKKESİ’NDE DOYASIYA EĞLENDİ.

Atatürk Kültür Merkezi’nde (AKM) akıllarda iz bırakan halk müziği konserinin ardından İlkadım Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu,  Başkanı Necattin Demirtaş’ın düzenlediği gecede gönüllerince eğlendiler.

Yeni yıla muhteşem bir konserle girişi yapan İlkadım Belediyesi Türk Halk Müziği (THM) korosu Acem Tekkesi’nde canlı müzikli gecede koristler ve saz ekibi kendileri hem söylediler hem de doyasıya eğlendiler. Koro ekibinin aileleri ile birlikte yoğun katılım gösterdiği geceye iştirak eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Gerçekten çok güzide özel bir akşamı yaşattınız bizlere. Göreve ilk geldiğimiz günden itibaren sanata ve sanatçıya her zaman destek olduk. Hedefimiz ilçemizi sanatın kalbinin attığı bir merkez konumuna getirmek. Bu konuda sosyal belediyecilik anlayışıyla önemli adımlar attık. ‘Biz bir aileyiz’ düşüncesinden yola çıkarak ilçemiz halkına sosyal, kültürel, sportif ve kişisel gelişim kurslarıyla da hizmet veriyoruz. Her zaman olduğu gibi hayatımıza hayat katan türkülerimizle ruhunuzu dinlendiren unutulmaz bir geceyi hafızalarımıza kazıyan Koro Şefi Hızır Aydın’a ve koro üyelerine teşekkür ediyorum “dedi.

IMG_6302TÜRKÜLER BİZİM ORTAK HAFIZAMIZ

Gönüllülük esasına göre başarılı bir ivme yakalayan koromuz maddi bir kazanç beklentisi olmayan gönüllülerden oluşuyor diyen THM Koro Şefi Hızır Aydın, Kendini müziğe yakın hisseden herkes koromuzda görev alabilir. Türküler bizim ortak hafızamız. Bu ortak değerlerde sanatseverleri bir arada tutan aile bağını oluşturan, sanata ve sanatçıya her zaman destek veren Başkanımız Necattin Demirtaş’a şahsım ve koro üyeleri adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum “dedi.

Gece İlkadım Belediyesi THM korosunda 10 yıl görev alan koristlere, Başkan Demirtaş’ın  plaket takdimi ile son buldu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.