real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
20 Kasım 2013

Davacı Olacağım…

111287Samsun’lu işadamı Kemal Malkoç trafik polislerinden şikayetçi oldu.
Malkoç, Trafik uygulamasında polis memurlarının hijyenik olmadığını ve burunlarını karıştırırak kullanılmış ağızlıkla alkol uygulaması yaptıklarını öne sürerek dava açtı

“KABUL ETMEDİ” 
Samsun Su Ürünleri Kooperatif Başkanı Kemal Malkoç Samsun Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ve müdürlüğe bağlı polis ekiplerinden ilginç ve bir o kadar da şaşırtıcı bir şikayetten dolayı davacı oldu. Uygulama yapan görevli memurların burunlarını karıştırarak ve kullanılmış ağızlıkla alkol uygulaması yaptığını belirten Malkoç, bunu kabül edemeyeceğini söylediği polislerin ehliyetine el koyarak 2 bin TL trafik cezası yazdığını iddia etti.

‘DAVACI OLACAĞIM’ 
Olayın ardından hastaneye giderek alkollü olmadığına dair rapor aldığını ifade eden Malkoç, “Bu usülsüz uygulama karşısında bir vatandaş olarak yasal haklarımı sonuna kadar kullanacagımı beyan ederim. Bu uygulama hijyen ve etik açıdan doğru bir uygulama değildir . Onun için bu olayın sonuna kadar takipçisi olacagım. Avukatımız vasıtasıyla gerekli hukuki işlemleri başlattık. Kesilen cezaların iptali için ayrı bir dava, söz konusu polis memurları hakkında ayrı bir dava açılacak” dedi.
Başına gelen olayı Denge gazetesine anlatan Malkoç, “Belediye evleri balıkçılar barınağında bu ara balık sezonu yogun olduğu için gece geç saatte mesaiden çıktım. Tahmini 23.30 00.00 civarında arabamla evime giderken Samsun itfaiye kavşagında trafik uygulaması oldugundan görevli polis memuru arkadaşlar tarafından her vatandaş gibi trafik uygulmasına tabi tutuldum. Polis memuru arkadaş nizami ehliyet ruhsat kontrolü yaparken dikiz aynasından diğer görevli polis memurunun aracıma yaklasırken burnunu karıştırdığını gördüm . Bu arkadaş araca gelip benden alkol muayenesi için alkol metreye üflememi istedi . Bende memur beyin ellerinin hijyen ve saglık açısından temiz olmadığını ve üfletilmek istenen alkol metrenin kullanılmış ağızlık taşıdığını ifade ederek başka bir memur arkadaş tarafından aparatının değiştirilerek uygulamanın yapılmasını rica ettim . Fakat görevli polis memuru Komiser bunun olmayacağını beyan etti. Bende hijyen olmadıgını vurgulayarak alkol testini ret ettim. Bunun üzerine bana evraklar imzalatılmak suretiyle ehliyetimin 2 yıl süresiyle men edilmesi ve ayrıca 2000 tl para cezası kesildi” dedi.

‘YASAL HAKLARIMI KULLANACAĞIM’ 
Söz konusu Polis Memurları ve Samsun Trafik Denetleme şube Müdürlüğü hakkında yasal hakkını sonuna kadar arayacağını ifade eden Malkoç, “Kesilen cezalar ve ehliyetime el konulmasının ardından kendi imkanlarımla Samsun Eğitim Araştırma Hastanesine giderek kan ve alkol muayenesini yaptırdım ve sonuç olarak alkol muayenesinde 0 promil cıktı. Bu usülsüz uygulama karşısında bir vatandaş olarak yasal haklarımı sonuna kadar kullanacagımı beyan ederim.Bu uygulama hijyen ve etik bir uygulama değildir . Onun için bu olayın sonuna kadar takipçisi olacagım.Benim amacım bana yaşatılan mağduriyetin başka insanlara da yaşatılmasını önlemek. Biz polisimizin her zaman yanındayız. Ancak polisimizin de uygulama yaparken vatandaşın hakkını hukukunu ve haklı taleplerini göz önünde bulundurması ve buna göre muameleye tabi tutması gerekir.” dedi.
İşadamı Malkoç Trafik denetleme Şube Müdürlüğü hakkında hastaneden aldığı raporlarla dava açarken, söz konusu polis memurlarını da Cumhuriyet Savcılığına şikayet edeceğini söyledi.

Osman AYGÜN 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.