real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
24 Ocak 2014

CUMHURİYET MAHALLESİ ZİYARETİ…

DSC_0048MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Necdet Çamaş, ziyaret amacıyla gittiği Cumhuriyet Mahallesi’ndeki eczanede sürpriz doğum günü kutladı

PLAN- PROGRAM ŞART
Ömürevleri ve Cumhuriyet Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen ve projelerini halka anlatmaya devam eden MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Necdet Çamaş, Atakum’un önceliklerini 50 kişilik deneyimli ve akademik bir kadroyla tespit ettiklerini belirterek;”Siz bir kentin öncelikli hedeflerini iyi belirleyemezseniz bugün olduğu gibi Atakum’u betonlaşmaya götürürsünüz. Biz göreve geldiğimizde yapılacak olan her şey plan program dahilinde olacak” dedi.

ORTALAMANIN ÜZERİNDE
Atakum’un Türkiye ortalamasının üstünde hastane sayısına sahip olduğunu belirten Çamaş;”Sağlık kenti olma yolunda önemli mesafe kat etmenin yollarından biri hastane çevresi projelerini önemsemektir. Hastaları, hasta yakınlarını ilgilendiren projeler söz konusudur. Ayrıca sağlık için sporun kent içi mekanlarda da özendirilmesi için tesisler planladık. Kente yapılacak her hastane yatırımının istihdama katkı sağlayacağını düşünüyoruz.” diye konuştu.

EĞİTİM SEVİYESİ YÜKSEK
Atakum insanının eğitim ve kültür seviyesinin yüksek olduğunu ve buna yönelik projelerin geliştirilmesi gerektiğini ifade eden Çamaş,”Kapalı ve açık alan spor imkanları ile yeşil alanlar, temiz hava ve bilinçli spor kültürünü birleştirici eğitsel ve yönlendirici çalışmalar tasarladık. Aynı zamanda engelliler için spor ve sağlık mekanları ve profesyonel destekler de engelsiz spor amacıyla devreye girecektir. Bütün bunları çok yönlü olarak hayata geçireceğiz” şeklinde konuştu.

SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ
Cumhuriyet Mahallesi’nde ziyaret için gittiği eczane sahibinin tesadüfen doğum günü konuğu olan Çamaş, burada büyük bir ilgiyle karşılandı.
Çamaş’ın katılımından dolayı memnuniyetlerini ifade eden iş yeri sahipleri ”Bu bize büyük bir sürpriz oldu” derken, Çamaş’ta;”Neye niyet neye kısmet derlemiş. Ziyarete geldik, arkadaşlarımızın burada doğum günü kutlaması varmış. Bizlerde iştirak ettik. Hem onlar hem de bizler için anlamlı bir gün oldu” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.