real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
08 Şubat 2014

Çoşkumuza Ortak Olun…

1797014_10151857238485633_26301197_nMHP Atakum Belediye Başkan Adayı Necdet Çamaş, 8 Şubat Cumartesi günü yapılacak olan seçim koordinasyon merkezi açılışına tüm Atakum halkını davet etti.
COŞKUMUZA ORTAK OLUN
Atakum’da MHP rüzgarının estiğini ve kentin bu dönem Atakum’da MHP’yi iktidar yapacağına yürekten inandığını belirten MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Necdet Çamaş;”Atakum halkı bizi bağrına bastı, ilgi gösterdi, kendi içlerinden biri olarak gördü. Biz bu sevgiye layık olacağız. Atakum halkına hizmet etmek boynumuzun borcu. Açılışımızı şölene çevirmek için Atakum halkını açılışımıza bekliyoruz. Bu coşkuyu hep birlikte paylaşalım” dedi.

ATAKUM DEĞİŞİM İSTİYOR
Seçimlere 50 günlük kaldığını ve camia olarak büyük bir kenetlenme yaşadıklarını ifade eden Çamaş,”Bu seçimleri almaya ve Atakum halkına hizmet etmeye söz verdik. Halkımız bize güvendi, biz de onlara. Birliktelik ve sevgi bağının kesinlikle başarıya ulaşacağına inanıyorum. Açılışımızda bu mesajı tüm Atakum camiasına vereceğimize inanıyorum. Biz Atakum’un artık yeni yüzü olduk” diye konuştu.

HİZMETLER HİSSEDİLECEK
Atakum’un sorunlarını çok çalışarak çözeceklerini, dürüst, şeffaf ve katılımcı bir anlayışla belediyecilik yapacaklarını sözlerine ekleyen Çamaş;”Biz Atakum’un 20 yılını planlayarak bu göreve talip olduk. İlk 5 yılda yapacağımız hizmetlerle kentimizde gözle görülür değişimleri Atakumlulara hissettireceğiz. Bunu başaracak bilgi, tecrübe ve ekibimiz var. Yeter ki halkımız bizimle olsun” şeklinde konuştu.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

.