real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
07 Aralık 2013

CHP’e Adayı Cengiz’e Gönderme…

serhat aks (1)Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serhat TÜRK, SAMSUNSPOR hakkında çarpıcı değerlendirmelerde bulundu:

‘’Yusuf Ziya Yılmaz’ın Samsunspor fobisini anlamak mümkün değil. Kendi partisinin İl Başkanı ‘’destek için çırpınıyor(!) kendisi ise hala anladığım kadarı ile nefret kusuyor. Bu ne yaman çelişki, olan Samsunspor’a olur ve oluyor da.. Anlaşılmaktadır ki, İl komitacı başı ile, Yusuf bey hemfikir değiller. Samsun genel konularında da böyle değil mi? Hala Samsun ve Samsunspor hayır bekliyor, yanlış!

Yürütmenin başındaki partinin Canik Belediye Başkanı da, seçim uğruna yasal zeminini bile hazırlamadan, potansiyeli olmayan otoparkı oy amaçlı devretti.. Törenler yapıldı, kırmızı kurdelalar kesildi. Sonuç: SIFIR
O belediye başkanı samimi ise Meşe Tesislerini verir, biz de gider tebrik ederiz. Ama bunlar samimi değil, bunların tek amacı oy ve iktidarda kalmak!
Samsun’lunun ve Samsunspor’un hayal tüccarlığını yapmak hangi çılgının haddinedir!

CHP adayı Tarık CENGİZ’e gönderme:

Tamam bunları anladık, bunlar eski tas eski hamam.. Tamam olmasına tamam da, CHP’nin adayı da çıkıp Yusuf bey’in açıklamalarına karşı rutin açıklamalar yapıyor, bakıyorum, Samsunspor için yine umut tacirliği, laf ebeliği yapılıyor!
Yıllardır zaten yaptıkları bu.. Bir adım ötesi yok. Neymiş efendim, ‘’Samsunspor’u desteklemek Büyükşehirin öncelikleri olmalıymış’’, doğru doğru da, kayalara tohum ekilmez, bunun farkında değiller!
Bunlarda yürek yok, çıkıp gerçekleri anlatsalar ya millete..
Anlatamazlar. Çünkü çıkar odakları devreye girer.. Menfaat devreye girer.Herkes birbirine dolaylı ‘’bağımlı’’ olduğundan kimse kimsenin kuyruğuna basmaz, basamaz.

Siz hiç Samsun Basınında şöyle bir gazete manşeti gördünüz mü: ‘’İL GENEL MECLİSİ SAMSUNSPOR İÇİN KILIÇLARI ÇEKTİ’’ ‘’BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ‘’ SAMSUNSPOR ÖZEL KORUMAYA ALINMIŞTIR’’ AÇIKLAMASI YAPTI!

Samsunspor’a HEPAR İradesi Şarttır!

Yapılacak olan şey net: İrade gösterilecek. Yani bu düzen partilerinin 90 yıldır gösteremedikleri irade..
Alacaksın eline keskin bir ‘’ORAK’ Samsunspor’un etrafındaki tüm ayrık otlarını, yabani otları temizleyeceksin. Bak bakalım nasıl mahsül alıyorsun ozaman!
Yalnız şu var, bu Orak kullanma bunların işi değil, bunlar kendi ellerini kollarını keserler.. Orak Hepar’ın işi.. Çünkü bizim kimseye çıkar bağımlılığımız yok, cebimizde ihale paraları yok, çıkar ve menfaat ilişkilerimiz yok!

Son olarak size bir söz hatırlatayım: Aptallığın en büyük kanıtı, aynı şeyi defalarca yapıp farklı bir sonuç almayı ummaktır.
Albert EINSTEIN

Dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.