step mom and son porn videos

logo

12 Kasım 2013

Çarşamba İlçesinde Garip olaylar yaşanıyor…

110962Atapark bölgesinde hiç bir binaya dört kattan fazla bina yapılmasına izin vermeyen Çarşamba Belediyesi aynı bölge de Irmak Camiinin silüetini bozacak şekilde iki binaya yüksek kat izni verdi. İlçe de büyük tepkiye yol açan bu özel iznin altında yatan gerçekler i kamuoyu merak ediyor…

NEDEN YÜKSEK KAT VERİLDİ
Atapark olarak bilinen şehrin en güzel bölgesindeki parkın içerisinde bulunan tüm binalara dört kattan fazla inşaat izni verilmezken yine aynı bölge de bulunan bazı konutlara Irmak Camiinin yüksekliğini geçecek şekilde sekiz katlı imar izninin verilmesine anlam verilemiyor. Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar Atapark’ın hiç bir bölgesine dört kattan fazla imar izni vermezken söz konusu bazı binalara sekiz kat gibi yüksek kat izni vermesi akıllara bir çok soru işaretinin gelmesine de neden oldu. Konuyla ilgili Denge Gazetesi haber servisinin devam eden araştırmaları sonucunda bu özel kat izninin tüm detaylarını yakında kamuoyuyla paylaşacağız.

BİNANIN PROJELERİNİ KİM ÇİZDİ?
İlçeden gazetemizi arayan bir çok teknik adam piyasa da mühendislik ve mimarlık işi ile meşgul olduklarını ancak Belediyeden projelerinin geçmediğini, geçenlerin de çok zor şartlar altında bürokratik engellemeler ve çıkartılan zorluklarla geçtiğini iddia etti. Belediyenin sadece belli kişilerin projelerine onay verdiğini, belediyeden geçen projelere bakıldığında bu kişilerin kimler olduğunun rahatlıkla görülebileceğini, anılan binaların da bu kişiler tarafından çizildiğini iddia eden teknik isimler serbest piyasa koşullarında işlerin belirli isimlere verilmesinin adalet ve Kalkınma Partisine mensup bir partinin belediye yönetimine yakışmadığını ifade ettiler.

kaynak:http://www.dengegazetesi.com.tr/

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.