real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
27 Temmuz 2013

Tercih Edilen İlçe…

Koca: Canik yatırımcıya güven veriyor

kocAnadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Mustafa Koca, işadamlarını ve yatırımcıyı desteklediği için Canik Belediye Başkanı Osman Genç’i tebrik etti. Koca, “Canik’te yatırımcıya güven veren bir Başkan var” dedi.

Samsun’a gelen ASKON Genel Başkanı Mustafa Koca, Canik Belediye Başkanı Osman Genç’i makamında ziyaret etti. ASKON Şube Başkanı İrfan Şenocak’ın da hazır bulunduğu ziyarette ASKON’un çalışmaları hakkında bilgi veren Koca, Canik’in yatırım için güvenli bir ilçe olduğunu belirterek, yatırımcıya verdiği destekten dolayı Başkan Genç’i kutladı.

BAŞKAN GENÇ’İ TEBRİK ETTİ

ASKON olarak yatırım yapılabilecek yerleri ve yatırım alanlarını da araştırdıklarını belirten Mustafa Koca, “Canik’in yaşadığı gelişim ve dönüşüm asla tesadüf değildir. Burada yatırımcıya güven veren ve yatırımı destekleyen, önünü açan bir Belediye Başkanının olması değişimin en büyük nedeni. Yatırımcı güven duymadığı yere asla gelmez. Ancak Başkanımızın girişimleri sonucunda sağlıktan ticarete, eğitimden alışveriş merkezlerine kadar bir çok alanda milyar dolarlık yatırımlar yapılmış. Başkanımızı tebrik ediyorum” dedi.

CANİK TERCİH EDİLEN İLÇE

Ziyaretinden dolayı ASKON Genel Başkanı Koca’ya teşekkür eden Başkan Osman Genç de, yatırımcıların önünü açmaları sonucunda tercih edilen bir ilçe haline geldiklerini vurguladı. Samsun’a katkı sağlayacak, çevre uyumlu her türlü yatırıma kapılarının açık olduğunu ifade eden Başkan Genç, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da yatırımcılara destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.