real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
23 Temmuz 2013

Canik’te renkli turnuva

osss
Canik’te renkli turnuva

Canik’te Roman vatandaşlar tarafından düzenlenen Osman Genç Futbol Turnuvası, Başkan Genç’in de katıldığı törenle başladı. Birlik ve beraberlik amaçlanan turnuvaya ilginç isimlerden oluşan 20 takım katılıyor

Canik’te Yavuz Selim ve 200 Evler Mahallelerinde yaşayan Roman vatandaşlarca, Ramazan ayının birlik ve beraberlik içinde geçirilmesi amacıyla bu yıl ilk kez düzenlenen Osman Genç Futbol Turnuvası, törenle başladı. Başkan Genç’in startını verdiği ve 200 sporcudan oluşan 20 takımın katıldığı turnuvanın kurallarını kendileri yazan Romanlar, takımlara da ilginç isimler verdi.

BAŞKAN GENÇ BAŞARI DİLEDİ

Kapıcılar ve Nihavent takımlarının mücadelesi ile başlayan turnuvada Romanlar, Real Madrid, Pis Yedili, Yedi Cüceler gibi isimlerin yanında, kapıcılar, sambacılar, panzerler, nihavent, çuvalcılar, Hacıstar, yalancılar, pazarcılar, Dramalılar, Romancity, Megastar gibi takımlar kurdular. Turnuvaya katılan katılan takımlara başarılar dileyen Başkan Genç, futbol turnuvasının birlik ve beraberliği pekiştireceğini söyledi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.