real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
10 Temmuz 2013

Canik’te Çoşkulu Ramazan

canıkkucukAdnan Menderes Demokrasi Meydanı, ilk yılında önemli etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Canik Belediyesi tarafından Karşıyaka Mahallesi’nde yeni hizmet binası ile birlikte yapılan Adnan Menderes Demokrasi Meydanı’nda düzenlenen Ramazan Günleri Etkinlikleri, ilk gününde büyük ilgi gördü. İftar öncesinde vatandaşlara yemek dağıtan Başkan Osman Genç, iftarını da onlarla birlikte açtı.

Çocuklar doyasıya eğlendi

Samsun İl Müftüsü Hayrettin Öztürk, Canik İlçe Müftüsü Şakir Pilan ve Başkan Yardımcılarının da katıldığı iftarın ardından Canik Müftülüğü tarafından Kur-an’ı Kerim ziyafeti verildi ve ilahilerle gönüller fethedildi. Büyükler ilahilerle farklı bir akşam yaşarken, küçükler de Ramazan etkinlikleri kapsamında meydanda kurulan mini lunaparkta çarpışan oto ve tırtıla binerek keyifli bir akşam geçirdi.

Her gün farklı etkinlik

Kurulan Ramazan Evleri ile nostaljik günler yaşayan Canikliler, 9 Temmuz ile 30 Temmuz arasında her gün farklı bir etkinlikte buluşacak. Bir çok ünlü sanatçının yer alacağı etkinlikler kapsamında semazen, kukla, illizyon, stand-up, jonglör gösterilerinin yanında, ney, ilahi ve Türk Halk Müziği dinletileri de olacak.

Eski Ramazan günleri

Eski Ramazan günlerini Canik’te yeniden yaşatmayı amaçladıklarını belirten Başkan Osman Genç, etkinliklerin ilk gününde vatandaşlarla buluşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Ramazan evlerimiz, standlarımız, iftar sofralarımız, çocuk oyun parklarımız, şiirler, ilahiler, ezgiler, ney dinletileri, kukla gösterileri, Hacıvat-Karagöz gölge oyunları gibi bir çok etkinlikte vatandaşlarımızı buluşturacağız” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.