step mom and son porn videos

logo

reklam
17 Ocak 2014

CANİK’te ADAY KİM OLACAK?

OSMAN117 Aralık operasyonu ve sonrasında yaşananlar tüm siyasi dengeleri alt üst ederken, Samsun siyasetinde de dengeler tamamen yıkılmış durumda.

Önce Aslı Samsun Şehri Samsun diyerek Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday adayı olan ancak aslı AK Parti Genel Merkezi tarafından kabul görmeyen Canik Belediye Başkanı Osman Genç hakkında son gelen bilgiler pirinçe giderken eldeki bulgurdan olduğu yönünde.

Personeline maaş ödemekte zorlandığı iddia edilen Canik Belediyesinin AK Parti Adayının Osman Genç olmadığı ve önümüzdeki hafta içi açıklanacak isimler arasında yer almadığı belirtildi.

Yeni hizmet binalarını ilçelerinde yapan ve koltuklarını kaptıran Atakent Belediyesi eski Başkanı Temel Çalıkoğlu ile Atakum Belediyesi eski Başkanı Adem Bektaş’ın ardından şimdi aynı sıkıntıyı Canik Belediye Başkanı Osman Genç yaşıyor.

Yolsuzluk dosyaları,   cemaate açılan sınırsız imkanlar ve mevcut Başkan Yılmaz’la yaşadığı sorunlar Osman Genç’in yereldeki serüvenini noktalayan en büyük sebepler olarak gösteriliyor.

Peki AK  Parti’nin  Canik’te adayı kim olacak?

Her kafadan bir sesin çıktığı bu günlerde 3 aday adayı arasında en şanslı isim  ise  Tülay Kavraz.

Diğer aday adayları İlker Efe’nin cemaat bağlantıları, İbrahim Sandıkçı’nın teşkilat içi sıkıntıları ve ilçe de ki anketlerde oy oranının tatmin edici seviye de olmaması Kavraz ismini Canik’te ön plana çıkartıyor.

Başbakan Erdoğan’ın bayan aday kontenjanından da şansı yükselen Tülay Kavraz aday olur ve seçimi kazanırsa Samsun’un ilk Bayan Belediye Başkanı olarak tarihe geçecek.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.