step mom and son porn videos

logo

19 Kasım 2013

Canik Engelsiz Bir Şehir Olacak…

2013-11-18 14.34.09Çarşamba Bedensel Engelliler Derneği Kadın Kolları, AK Parti Canik Belediye Başkan Aday Adayı Tülay Kavraz’a destek verdi. Kavraz, “Canik’i engelsiz bir şehir haline getireceğiz” dedi

AK Parti Canik Belediye Başkan Aday Adayı Tülay Kavraz, Çarşamba Bedensel Engelliler Derneği Kadın Kolları’nın düzenlediği etkinliğe katıldı. Göl Restoran’da düzenlenen etkinlikte kadınlar, belediye başkanlığına aday adaylığını açıklayan Tülay Kavraz’ın yanında olduklarını belirtti.

Etkinlikte bir konuşma yapan Tülay Kavraz, ÇABED’in üyesi olduğunu hatırlatarak, “ÇABED çatısı altında engelli vatandaşların ne tür sorunları olduğunu çok iyi biliyorum. Bugüne kadar engelli insanların yaşamlarını kolaylaştırabilmek adına bir çok çalışmaya ve projeye imza attık. Belediye başkanlığına aday adayı olduğum Canik’te göreve geldiğim takdirde engellilerin yaşamlarını kolaşlaştırmak adına bütün gücümüzü kullanacağız. Empati yapacağız ve ilçede engellilerin ulaşamayacağı nokta kalmayacak. Canik’i engelsiz bir şehir haline getireceğiz” diye konuştu.

 

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.