real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
26 Şubat 2014

Canik’i 5 yıldızlı ilçe yaptık

canik haber (7) (1)Canik Belediye Başkanı Osman Genç, köhne bir belediye binasında göreve başladıkları Canik’i 10 yılda 5 yıldızlı bir ilçe haline getirdiklerini belirterek, “Farkımız ortada. Biz yatmadık, hizmet ürettik” dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlarla biraraya gelen Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Gaziosmanpaşa Mahallesi Kurs Merkezi’nde verilen kahvaltıda mahalle halkıyla buluştu. Eşi Nimet Genç, Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri ve Mahalle Muhtarı Osman Yüksel’in de bulunduğu kahvaltıda vatandaşlarla sohbet eden Başkan Genç, Canik’i 10 yıl boyunca nakış gibi işleyerek çekim merkezi haline getirdiklerini belirtti. Genç, önümüzdeki dönemde de ilçeyi ileriye götürecek projeler uygulayacaklarını söyledi.

KURUMSAL, KENTSEL, KÜLTÜREL DÖNÜŞÜM

Bundan 10 yıl önce eski otogar bölgesinde bulunan köhne bir belediye binasında göreve başladıklarını ifade eden Genç, “O eski belediye binasını hatırlayın. İçinde farelerin cirit attığı bir yerden koskoca ilçeye nasıl hizmet edilebilir? İlçeye hizmet üretilecek yere, kendi bulunduğu yere dahi o şekilde razı olan bir zihniyet bu ilçeye, bu halka nasıl hizmet üretebilir? Biz önce kurumsal dönüşümü sağladık, sonra ilçemizde kültürel ve kentsel dönüşümü sağladık. Sonuç ortada” dedi.

GAZİOSMANPAŞA’YA YENİ YATIRIMLAR

Canik’in sahip olduğu sağlık, spor, kültür, eğitim, yaşam alanları, meydanı ve modern hizmet binası ile 5 yıldızlı bir ilçe olduğuna işaret eden Genç, “İlçemizin dört bir köşesinde mutlaka belediyemizin hizmeti var. Gaziosmanpaşa Mahallemizde Canik Kültür Merkezi ve Hasan Doğan Spor Salonu gibi önemli yatırımlarımız var. İnşallah önümüzdeki dönemde de bu güzel mahallemize içinde Hanımlar Lokali, Gençlik Merkezi, düğün salonları, Pınarspor’a verilmek üzere mini spor sahası ve kafeterya bulunacak olan Kültür Tesisleri yapacağız. Kaymakamlık bu mahallemize gelecek, arazisini hazır ettik. Ondokuz Mayıs Üniversitesi ile görüşmeleri tamamladık, arazimiz hazır. İnşallah OMÜ’nün bir fakültesi ve iki öğrenci yurdunu Gaziosmanpaşa’ya kazandıracağız” diye konuştu.

VATANDAŞLARDAN TEŞEKKÜR

Gaziosmanpaşa Mahallesi’nin son 10 yılda büyük hizmet aldığına işaret eden vatandaşlar da, “Başkanımızdan Allah razı olsun. Daha önce biz en ufak bir organizasyon yapacak yer bulamazdık, diğer ilçelere imrenirdik. Oysa şimdi başka ilçelerden insanlar kültür faaliyetleri veya düğünlerini yapmak için artık bizim mahallemize geliyor. Başkanımız verdiği bütün sözleri tuttu. İnanıyoruz ki, önümüzdeki dönemde de şimdi verdiği sözleri tutacaktır. Canik onunla birlikte hiç görmediği hizmetleri gördü. Desteğimiz Osman Başkanımızla” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.