real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
01 Kasım 2013

Canik’e Kadın eli değdirelim…

tülay k2AK Parti Canik Belediye Başkan Aday Adayı Tülay Kavraz, “Canik’e kadınların bereketli, becerikli elleri değdirelim istiyorum” dedi

AK Parti Canik Belediye Başkan Aday Adayı Tülay Kavraz, Canik’i çok daha ileriye taşımak istediğini belirterek, “Bu iş için gönlümüzü, kalbimizi koyup, unutulan kesimleri de hatırlayarak yola devam etmek istiyoruz” dedi.

‘ÇOCUKLARIMIZ İÇİN MÜCADELE ETTİM’
Tülay Kavraz, Canik Meşe Tesisleri’nde düzenlenen kahvaltıda İlçe Kadın Kolları üyeleri ile bir araya geldi. AK Parti Kadın Kolları üyelerine kendisini tanıtan Kavraz, şimdiye kadar sivil toplum kuruluşlarının içerisinde aktif görevler aldığını anlattı. Kavraz, “Yaptığım bu çalışmalarda tek gayem; bir anne olarak kendi çocuğuma ve bütün çocuklara iyi bir gelecek hazırlamaktı. Doğruluğun, dürüstlüğün hakim olduğu, herkese eşit imkanların sunulduğu, çocukların iyi eğitimler aldığı, hasta olanların iyi hastanelerde bakıldığı, temiz şehirlerin olduğu, kadınların daha çok sosyal hayatın içine katkı verdiği bir ortam için gücümün yettiğince mücadele ettim” dedi.

KADINLARDAN DESTEK İSTEDİ
Kendisini dinletebilmek için hiçbir zaman sesini yükseltip bağırmadığını vurgulayan Kavraz, “Ama her zaman başladığı işi sonuna kadar götüren, sonucunu mutlaka alan biri oldum. Bu hayattaki en büyük sermayem, arkamda bıraktığım olumlu izlenimlerdir. O yüzden sizin içinizden gelen bir kardeşiniz olarak, sizlerden bu hizmet yolculuğunda destek istiyorum.
Sizler de gelin Canik’e kadınların bereketli, becerikli elleri değdirelim istiyorum” diye konuştu.

‘BEYLERİN YÜKÜNÜ HAFİFLETELİM’
Canik’te herkesi mutlu etmek ve herkese kulak vermek için kadınlara işbirliği öneren Tülay Kavraz, “Evlerinde oturan kadınlarımızı işin içine, ekonominin içine katalım, işsiz olan genç kızlarımızı da yetiştirelim, iş sahibi yapalım diyorum. Engellilerimize anne şefkatimizle elimizi uzatalım, onların hayatın içine yeniden katalım istiyorum. Böylece beylerin üzerindeki yükleri de biraz hafifletelim. Evlerimizdeki sohbetlerde artık geçim sıkıntısını değil gelecek hayallerimizi konuşalım istiyorum” dedi.

‘DAHA DA İLERİ TAŞIYALIM’
Türkiye’nin 11 yıllık AK Parti iktidarı döneminde dünyanın en gelişmiş ülkeleri arasına girdiğini vurgulayan Tülay Kavraz, “Son 10 yılda yaşadıklarımız bize kendimize olan güvenimizi tekrar kazandırdı. Canik de bu 10 yılda bu gelişmeden nasibini aldı ama biz sizlerinde desteğiyle Canik’i çok daha ileriye taşımak istiyoruz. Biz işin içinde gönlümüzü, kalbimizi koymayı ve unutulan kesimleri de hatırlayarak yola devam etmek istiyoruz” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.