step mom and son porn videos

logo

reklam
19 Ağustos 2013

Canik Spor Merkezi Oluyor

ccccccccccSamsun, sporda iddialı şehir oldu

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, “Samsun, spor yatırımları konusunda büyük bir ivme yakaladı. Türkiye’nin en fonksiyoner ikinci büyük yatırımı olan Canik Cimnastik Salonu bunlardan bir tanesi. Samsun’a spor yatırımları konusunda desteklerinden ötürü Gençlik ve Spor Bakanımız Suat Kılıç’a teşekkür ediyorum” dedi.

Arsası Canik Belediyesi tarafından tahsis edilen ve Yeşilova Mahallesi’nde 4 bin metrekare alanda hizmet vermeye başlayan Canik Cimnastik Salonu’nu ziyaret eden Başkan Osman Genç, yetkililerden salon hakkında bilgi aldı. 500 kişilik seyirci kapasiteli Cimnastik Salonu’nu çok beğenen Başkan Genç, Mersin’den sonra Türkiye’nin en fonksiyoner salonu olan Canik Müstakil Cimnastik Salonu’nun, Samsun’u trambolin sporunda Türkiye’nin merkezi yaptığını, bu bakımdan salonun Samsun için büyük bir kazanım olduğunu söyledi.

BAKAN KILIÇ’A TEŞEKKÜR

Sporla alakalı Samsun’a önemli yatırımların kazandırıldığını belirten Canik Belediye Başkanı Osman Genç,” Canik İlçemizdeki spor yatırımlarına bir yenisi daha eklenerek Canik Cimnastik Salonu hayata geçti. Türkiye’de Mersin’den sonra en fonksiyoner Cimnastik Salonu’nun Samsun’da olması şehrimiz için çok önemli bir adım. Spor yatırımları bakımından Samsun, Karadeniz’de ön plana çıktı. Bu anlamda şehrimizin spor alanında ve gençlik alanında gelişmesine katkı sağlayan Gençlik ve Spor Bakanımız Suat Kılıç’a Samsun ve Canikliler adına teşekkür ediyorum” dedi.

ÇOCUKLAR SPOR YAPSIN

Yapılan yatırımların anlamlı olması bakımından bu yatırımlara Samsunluların ve Caniklilerin sahip çıkmaları gerektiğini söyleyen Başkan Genç, “Çocuklarımızı bu salona davet ediyoruz. Salonlar spor yapılmasına imkan sağladığı kadar, sağlığımıza önemli katkı sağlıyor. Salonlar, çocukların gelişimine, eğitime ve sağlıklı bireylerin yetişmesine katkı sağlayan önemli merkezlerdir. Bugüne kadar Samsun’a yapılan bu yatırımların tamamı milletimiz için yapılan yatırımlardır. Herkesin bu yatırımlardan faydalanmalarını bekliyoruz. Milletimize bu salonun hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.