real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
26 Ağustos 2013

‘Çalışan Adamı Alnından Öperim’

ilkadım (10)

İLKADIM BELEDİYE BAŞKANI NECATTİN DEMİRTAŞ;

“ÇALIŞANIN ALNINDAN ÖPERİM”

VEFA CİĞERİMİ YAKTI.

SAMBİS YARIN(BUGÜN) DEVREDE

Saathane Meydanı Asmaaltı Çay Kıraathaneleri önünde 500 kişiye konuşan Başkan Demirtaş,

“ Çalışan adamı anlından öperim hangi görüşte olursa olsun. Siyaset bu işi bu noktaya getirmiş, bu ülkenin bundan kurtulması lazım” dedi.

Kavak Saraykent Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Cavit Yıldırım, Saathane Meydanı’ndaki esnaflara yönelik kahvaltı programı düzenledi. Kahvaltı programına İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Samsun Hazır Elbiseciler Tuhafiyeciler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akbaş, Kavak Dernekler Federasyonu Başkanı Yılmaz Karagöz, İlkadım Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Öztürk, Samsun Muhtarlar Derneği Başkanı Hasan Tütüncü ve çok sayıda davetli katıldı.

Kahvaltı programında konuşan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, yerel seçimlerde göreve gelmeden önce vaat ettiği kendisi için önemli olan Halk Ekmek Fabrikası, ihtiyaç sahiplerine yardım etmek ve işsiz gençlere bu konuda yardımcı olmak gibi üç önemli projeyi hayata geçirdikleri için mutlu olduğunu söyledi. İhtiyaç sahiplerine yapılan yardımlar konusunda bazı aksaklıkların varlığına işaret eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş “ İhtiyaç sahipleri İlkadım Belediyesi, Büyükşehir Belediyesi, Sosyal Dayanışma ve Dayanışma Vakfı ve daha birçok kurumdan ayrı ayrı yardım alabiliyor.Ancak bu alanı geçim alanı haline getiren parazitler var. Bu konuda yasal düzenleme ile bilgi havuzu oluşturularak yardım yapılan kişilerin isimlerinin bir havuzda toplanılarak yardım yapacak kurum ve

kuruluşların bu isimleri görmeleri sağlanmalıdır. Kurumlar ihtiyaç sahiplerine yardım yapıyor ancak aynı kişiye yada aileye birçok kurum yardım yapabiliyor. Üç kağıtçı insanlar verilen yardımları alarak çalışmadan kamu kaynağını bu şekilde kullanıyor. Bu insanlar yardım malzemelerini yarı fiyatına satarak diğer ihtiyaçlarını da görüyorlar. İlkadım Belediyesi olarak 2 bin 800 kişiye hilal kart vererek ihtiyaç sahiplerine yapılan yardımların amacına ulaşmasını sağladık “dedi.

Açıklamasında geçtiğimiz yerel seçimleri kazanmasına katkı veren bazı isimlerin isteklerini siyaseten kıramadığını belirten İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş “Adam seçim zamanında çalışmış, doğal olarak size kaktı sağlayanı tercih edersiniz. Normalde adiliz diyorlar yada yalan konuşuyorlar. Bir ağabeyimizin isteğini kıramadım tanıdığını işe aldım. Adam yamyam çıktı, belediyede diğer çalışanlarında iş disiplinini bozuyor. Açıkça söylemek gerekirse vefa ciğerimi yaktı. Çalışan adamı anlından öperim hangi görüşte olursa olsun. Siyaset bu işi bu noktaya getirmiş, bu ülkenin bundan kurtulması lazım.” diye konuştu.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş açıklamasında ayrıca Samsun sahilinde vatandaşların bisiklet kiralayarak eğlenmelerine olanak sağlayacak SAMBİS projesinin haftabaşı 26 Ağustos Pazartesi tarihinde devreye gireceğini sözlerine ekledi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.