step mom and son porn videos

logo

reklam
29 Mart 2013

Çalıntı mı Tesadüf mü?

logo1Samsun’un köklü eğitim kurumlarından Özel Feza Kolejinin logosuyla Mıcrosoft Office’nin logosunun benzerliği akılları karıştırıyor.

Samsun’da bir çok şubesi bulunan Özel Feza Kolejlerinin kullandığı kurumsal logosu kurumun saygınlığına gölge düşürecek bir konuyla gündem de. Samsun özel haber sitesi yöneticilerinin farkettiği benzerlik logonun çalıntı olabileceği ihtimalini güçlendiriyor. Mıcrosoft’un Offıce yazılımları için kullandığı logo ile Feza Kolejinin logosunda şekillerin yanısıra renler de adeta birebir aynı.

Konuyla ilgili görüşlerine başvurduğumuz yazılım ve tasarım uzmanları logo da yapılacak küçük bir değişiklikle bile logoların kullanılmasının yasal bir sıkıntı doğuraayacağını ancak bunun etik bir davranış olmadığını açıkladılar.

Başarılı eğitim rakamlarıyla övünen Feza Kolejinin yöneticilerinin konu ile ilgili ne açıklama yapacağı ise merak ediliyor.

Geçtiğimiz günlerde de Canik Belediyesinin uzun süre üzerinde çalıştığı yarışma ile sonuçlandıramadığı için bir grafikere çizdirdiği ve ardından “Karadeniz’in Göz Bebeği” sloganı ile tanıttığı logo, ROCHE firmasının Redoxon isimli vitamin C ilacının logosu ile bire bir aynısı olduğu haberleri Samsun’da bazı yayın organlarında gündeme gelmişti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.