real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
23 Ağustos 2013

Çabes Sporcularına Destek

cabes-sporcularina-destek-4972744_400
Çabes Sporcularına Destek

AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Mehmet Köse, Çarşamba Bedensel Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü (ÇABES) Basketbol Takımı antrenmanını izleyerek sporculara destek verdi.

Mustafa Dağıstanlı Kapalı Spor Salonu’na yapılan antrenmanı izleyen Mehmet Köse yaptığı açıklamada, “Bedensel engelli kardeşlerimiz antrenmanlarına davet ettiler, biz de bu daveti büyük bir memnuniyetle kabul ettik. Bizlerin de kendimizi engelli kardeşlerimizin yerine koyarak empati yapmamız gerekiyor. Çünkü hepimiz aslında birer engelli adayıyız” dedi.

ÇA-BES Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Deniz ise yaklaşık bir yıldır Çarşamba Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu’nda aralıksız olarak antrenmanlarını sürdürdüklerini belirterek, “Kulübümüzün kuruluş evraklarını tamamladık ve inşallah bu yıl mutlaka Bölgesel Lig’e katılacağız. Bölgesel Lig, Çorum’dan Giresun’a kadar olan takımlardan oluşuyor ve inşallah Samsun’u temsil eden 4 takımdan biri de biz olacağız. Hedefimiz, Bölgesel Lig’de şampiyon olmak ve kısa sürede Süper Lige çıkmak” diye konuştu.

Antrenman sonrasında AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Mehmet Köse, engellilere tatlı ikram etti ve başarı diledi. – SAMSUN

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.