step mom and son porn videos

logo

reklam
06 Mayıs 2013

CABBAR Ailesine başsağlığı diliyoruz….

aziz kücükHedef Halk Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Yener Cabbar’ın oğlu Antalya’da geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitirdi. Yaşamını yitiren Aziz İlker Cabbar kişisel Facebook sayfasında kendi hazırladığı bir çok karikatürü de paylaşmış…

Beş yıldızlı bir otelin animasyon müdürlüğünü yapan Pavle Kiknadze (32) ve animatör Aziz İlker Cabbar (30) animasyon koordinatörü Atıf Öztaş (31), Antalya’da toplantıya katılmak üzere 07 EUC 25 plakalı otomobille yola çıktı. Atıf Öztaş idaresindeki otomobil, D-400 Karayolu’nun Cumayeri mevkiinde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yapım ve onarım çalışmaları devam eden yolun refüjüne konulmuş beton bariyerlere çarptı. aydınlatma direğini de deviren otomobilden fırlayan ve yola savrulan Pavle Kiknadze ve Aziz İlker Cabbar kaldırım taşlarına çarparak ağır yaralandı. Ambulans beklenirken “Ben bu vicdan azabıyla nasıl yaşarım” diye feryat eden sürücü Atıf Öztaş güçlükle yatıştırıldı.

Olay yerine gelen ambulanslarla önce Kemer Devlet Hastanesi ve Kemer Özel Yaşam Hastanesi’ne kaldırılan yaralılar, ilk müdahalelerinin ardından Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Ağır yaralı olan iki turizmci Kiknadze ve Cabbar’ın hayatını kaybettikleri öğrenildi.

Yener Cabbar’ın en büyük oğlu olan Aziz İlker Cabbar’ın kişisel paylaşım sitesi Facebook’ta bir çok karikatür de paylaştığı öğrenildi. Yakın çevresi tarafından çok sevilen ve sanatçı bir ruha sahip olduğu belirtilen Aziz İlker Cabbar’a Allahtan rahmet, Cabbar ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.