real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
05 Nisan 2013

Buzlar nasıl eridi?

hasımAk Partinin Samsun’da birbirine muhalif 3 ağır topunun bir araya gelmesi emrin büyük yerden geldiği şeklinde yorumlandı.

TOPLANTI DA BİR ARADALAR

AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı’nın gerçekleştirdiği basın toplantısında yan yana oturdukları gözlendi. Milletvekili Demir’in, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz ve İl Başkanı Köktaş’la arasının açık olduğu söylentileri bilinirken, üçlü uzun zamandır da birarada hiç görüntülenemedi. Bugün ise Köktaş, Demir ve Yılmaz, Bakan Yazıcı’nın yanında yan yana oturdu. Toplantı sırasında Milletvekili Demir’in, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz’la sohbet ettiği de görüldü.

SEÇİMLER ARAYI AÇMIŞTI

AK Parti İl Başkanlığı seçimlerinde eski İl Başkanı Osman Çetinkaya’yı destekleyen Cemal Yılmaz Demir ile arası açılan İl Başkanı Fuat Köktaş ve her iki isimle de arası iyi olmayan Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın bir araya gelme emrinin Başbakan Recep tayyip Erdoğan tarafından Bakan’a verildiği söyleniyor. Yaklaşan yerel ve Genel seçimler öncesi parti içi kutuplaşmanın oy kaybettireceğini çok iyi bilen Başbakan’ın özellikle Atakum ve İlkadım ilçelerinde seçim kaybettiren nedenin kutuplaşmalar olduğu kendisine gönderilen raporlar da açıkça ortaya koyuldu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

#

Buzlar nasıl eridi?” için 1 yorum

  1. abreah dedi ki:

    Bir araya gelmelerine rağmen ortamda bir samimiyet ve sıcaklık göremedim. Yusuf Ziya Yılmaz tedirgin, Cemal Yılmaz Demir Şüpheli, Fuat Köktaş ise umursamaz. Aynı siyasi bayrağın altında eküri olmalarına rağmen, 3 ayrı ruh haliyle yaklaşan seçim sonucunda acaba ipi kim, burun, baş, boy farkıyla (at yarışları tabirleriyle) acaba kim kazanır merak ediyorum. Bence Başbakan kazanır.

.