real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
01 Mayıs 2013

Büyükşehir’in ayıbı

turbeePeygamber efendimizin torunu Şeyh Kudbüddin Hazretlerinin de türbesinin bulunduğu tarihi mezarlık Samsun’daki şarabçıların mekanı haline geldi. Büyükşehir Belediyesinin güvenliğinden sorumlu olduğu mezarlık ta gece bekçisi bulunmuyor…


KADERİNE TERK EDİLDİ

Peygamber efendimizin soyundan gelen ve Büyük islam alimlerinden ve mücahitlerinden Gavs-ı Azam adıyla da anılan Şeyh Abdülkadir GEYLANİ hazretlerinin torunu olan Şeyh Seyyid Kutbüddin hazretlerinin türbesinin de bulunduğu tarihi mezarlık adeta kaderine terk edildi. Büyükşehir Belediyesinin güvenliğinden sorumlu olduğu mezarlık akşam saatlerinde şarapçıların uğrak yeri haline geldi. Bira ve şarap şişelerinin adeta çöplük haline getirdiği Tarihi mezarlık yöneticilerin duyarsızlığını da gözler önüne seriyor. 2 olan Güvenlik görevlisi sayısını 1’e düşüren ve tarihi mezarlığı adeta kaderine terk eden Büyükşehir Belediyesi tarihine ve atasına gösterdiği önemi de ortaya koyuyor.


KİMDİR?

Osmanlı devleti kurulmadan islamiyeti yaymak ve islam ordularına manevi güç vermek amacıyla Samsun’a kardeşiyle birlikte gelen Seyyid Kudbiddin Hazretleri Karadeniz bölgesinde Samsun’u tercih etti. Soyundan gelen ilahi bir vecd ve aşkla islamiyeti yaymaya, karanlık ülkeleri aydınlatmaya, insanları terbiye etmeye, nefsi terbiye eylemeye çalışmış, islam ordularına manevi güç veren sayısız din alimlerinden biridir. Diğer kardeşi Tekkeköy mezarlığında yatmaktadır.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.