step mom and son porn videos

logo

reklam
26 Kasım 2013

Büyük Heyecan Yarattı…

111248Etkili bir seçim kampanyası yürüten AK Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı’nın hazırladığı projelere toplumun her kesiminden destek geliyor.
BÜYÜK HEYECAN YARATTI
Önümüzdeki yıllarda Samsun’un yeni merkezi olacağı bilinen Atakum ilçesinde adeta İshak Taşçı rüzgarı esiyor. Aday adaylığını açıkladıktan sonra etkili bir seçim kampanyası yürüterek ilçede her kesimden insana ulaşarak hazırladığı projelerini anlatan Taşçı bağımsız araştırma şirketleri ve AK partinin yaptırdığı kamuoyu anketlerinde de hızlı bir yükseliş içinde olduğu öğrenildi. ‘Tek hedef çok çalışmak’ diyen Taşçı, göreve gelmeleri halinde oluşturacakları Atakum’u ise şu sözlerle ifade ediyor; “Bir yanı deniz ve sahil, diğer yanı doğal alanlarla çevrelenmiş bir vadi gibi olan ilçemiz, iyi bir planlama ve vizyon ile sadece bölge için değil ülke ve dünya için de bir değer oluşturması içten bile değildir.Bunu yapabilmenin ise tek bir yolu vardır çalışmak, çalışmak ve çalışmaktır. Atakum Belediyesi’nin bütçesi hiç de öyle azımsanacak bir bütçe değildir. Ancak mesele o bütçeyi değerlendirip değerlendirememek meselesidir. Böylesine özel bir bölgeye yatırımcı çekmek ise işin en kolay kısmıdır” diye konuştu.
55 PROJE HAYAL DEĞİL 
Hazırlanan 55 projenin uzun vadeli bir çalışmanın ürünü olduğunu ifade eden Taşçı, “Proje denince akla artık 55de55 projenin geldiğinin altını çizen Taşçı, “Biz hatırlanmak zorunda kalınan sıradan tadilatlar değil, Atakum Halkının bizzat yaşayacağı projeler sunduk. Uzun zamandır vatandaşımızla bu projeleri konuşuyoruz. Projelerimize yeni projeler ekliyoruz. Biz dinlenmeye değil çalışmaya geliyoruz. Atakum’u projelerle donatmaya geliyoruz.Tek bir hedefimiz var. Geleceğin Atakum’unu oluşturmaktır. Ancak unutmamak lazımdır gelecek bu günü planlayanların, gece gündüz demeden çalışanlarındır.” diye konuştu

FERHAT SOY 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.