real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
02 Mart 2013

Bunu söyleyen Samsun’lu yönetici kim?

GÜLHaber Gazetesi köşe yazarı Ercüment Gül bu günkü köşe yazısında gündem oluşturacak konulara değinmiş.

A Takımı Davasından Samsunspor’u dolandırmakla yargılanan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Kenan Şara’nın Samsunspor ile ilgili söylediği sözleri kaleme alan Gül yorumu da okuyuculara bırakmış.

İŞTE O YAZI

Hani bazen hayatta bu kadarına da pes dedirten gelişmeler ya da olaylar olur ya işte geçenlerde buna benzer ve de bizzat şahit olduğum bir gelişmeyi sizlerle paylaşmak istiyorum..

Dediğim gibi geçenlerde Samsunspor Nuri Asan Tesisleri’nde A2 takımının bir karşılaşmasını altyapısından sorumlu yönetici Mehmet Bank ile birlikte izlerken bir yandan da altyapının sorunlarını konuştuk.

Yönetici Mehmet Bank özellikle Samsunspor’un tüm gelirlerine temditler konulduğu ve kulübün tek kuruş bile girdisinin olmadığı böylesi bir zor sezonda sorunlardan birinin de altyapıdaki yaşlarına göre kategorilere ayrılmış tüm yarışmacı takımların deplasmana götürülmesindeki maddi zorlukları dile getirdi.

Mehmet Bank bu konuda Samsun şehrinin tüm ilçe belediyelerinden sırayla bu zamana kadar mazot yardımı aldıklarını bu yardımlardan dolayı ilçe belediye başkanlarına minnettar olduğunu anlattı.

Ben de kendisine “peki Büyükşehir Belediyesi’ ne de böyle bir talepte niye bulunmuyorsunuz” diye sorunca bakın ne dedi.

BİRİ KENAN ŞARA’YA HADDİNİ BİLDİRMEYECEK Mİ?

“Büyükşehir Belediyesi’ne de mazot talebi için bizzat telefon açtım. Telefona çıkan Genel Sekreter Kenan Şara kardeşim bizi Samsunspor için aramayın demedik mi? diyerek telefonu kapattı.” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın Samsunspor’a karşı duruşunun tavrının ne olduğunu tüm şehir insanı artık zaten biliyor.

Ancak yaşanan bu son mazot olayı ile ilgili yorumu sizlere bırakıyorum.

Benim yorumumu soracak olursanız tek kelime ile PES diyorum!

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.