step mom and son porn videos

logo

reklam
08 Ocak 2014

Bu Seçimleri Kazanacağız…

DSC_0070Şehrin önemli isimleriyle kahvaltıda bir araya gelen Çamaş ”Birlik ve beraberlik bizi başarıya ulaştıracaktır” dedi.

BU SEÇİMLERİ KAZANACAĞIZ
Siyasetçi, iş adamı ve şehrin kanaat önderleriyle kahvaltıda biraraya gelen MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Necdet Çamaş,”Biz bu yola baş koyduk. Halkımızdan aldığımız destek ve sizlerin şahsımıza gösterdiği teveccühle Atakum’da seçimleri mutlaka kazanacağız” dedi.

PARTİMİZ HİÇ DENENMEDİ
Atakum’da MHP’nin hiç denenmediğini ve bunun seçimlerde kendilerine büyük bir avantaj getireceğini ifade eden Çamaş;”Bizim belediyecilik anlayışımızda önce insan, sonra dürüstlük ve en önemlisi hizmet anlayışı var. Bu ilkelerimizle başarıya ulaşacağız” diye konuştu.

BİRLİK BERABERLİK VAR
Partilerinin geçen seçimlerde Samsun’da bir başarı yakaladığını, 30 Mart seçimlerinde ise bu çıtayı daha da yükselterek seçimlere damga vuracaklarını dile getiren Çamaş;”Hepimiz de kazanma azmi ve başarılı olma heyecanı var. Bu birlik ve beraberlik bizi zafere taşıyacaktır” şeklinde konuştu.

ÇOK ÇALIŞMAMIZ ŞART
Bu seçimlerde çok çalışacaklarını ve Atakum’da sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacaklarını sözlerine ekleyen Çamaş,”Seçimleri kazanmanın yolu çok çalışmaktan geçiyor. Güçlü bir kadromuz var. Başarıya inanmış bir ekiple çalışıyoruz. Allah bizi utandırmasın” dedi.

FEVZİ ER’E TEŞEKKÜR
Toplantı da MHP’den 2 dönem Atakum Belediye Başkan Adayı olan Fevzi Er’e teşekkür eden Çamaş; ”Sayın Er, Atakum’da MHP’ye önemli hizmetleri olmuş ve partimize bu bölgede ivme kazandırmıştır. Huzurlarınızda kendisine özel olarak teşekkür etmek istiyorum” diye konuştu.

BAŞARI İÇİN BİRLİKTELİK
Toplantıda kısa kısa söz alan ve görüş ve önerilerini dile getiren konuşmacılar gelinen noktadan oldukça memnun olduklarını söylerken, Çamaş’la Atakum’da başarı yakalayacaklarına inandıklarını ve birlik ve beraberlik içinde çalışmalara devam edilmesini istediler.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.