real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
27 Aralık 2013

Bu Seçimde İlkadım Bizimle Kazanacak…

ihsan_kurnaz_2İhsan Kurnaz “Bu seçimde İlkadım bizimle kazanacak” diye konuştu.

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı İhsan Kurnaz, “Önümüzdeki yerel seçimler Türkiye’nin bütün şehirlerinde ve ilçelerinde olduğu gibi, İlkadım için de çok önemli” dedi.

AK Parti’nin 2014 yerel seçimlerine çok önem verdiğini belirten İhsan Kurnaz, “AK Parti 2014 mahalli seçimlerine büyük önem veriyor çünkü, ülke genelinde var olan istikrarın devam etmesi lazım. Öte yandan, Türkiye olarak hedeflediğimiz 2023 vizyonu için yerel kalkınmanın da İlkadım özelinde hayata geçmesi gerekiyor. Kalkınmayı, gelişmeyi, büyümeyi hedefleyen bir ülkenin yerel yöneticilerinin de bu hedefleri benimseyen kadrolardan oluşması büyük önem taşıyor” şeklinde konuştu.

İhsan Kurnaz, “İlkadım İlçemiz Samsun’un en büyük ilçesi. Esasta bir ilçe olmasına rağmen, Türkiye’nin birçok ilinden de daha büyük. Bu açıdan bakılınca Samsun’un tam kalbinde yer alan İlçemiz, aslında büyük bir potansiyele de sahip. Gerek iş hayatının gerekse sosyal yaşamın kalbi durumundaki İlkadım İlçemizin bugün geldiğimiz noktada çok daha gelişmiş, çok daha kalkınmış bir durumda olması gerektiğini müşahade ediyoruz. İnşalah, 2014 Nisan ayı ile birlikte bu belirsizlik son bulacak. İlkadım her anlamda gelişmenin ve büyümenin adresi olacak. Bu konuda kararlıyız” diye konuştu.

İlkadım’ın bütün sorunlarına hakim olduklarını kaydeden İhsan Kurnaz, “İlkadım’ı bu süreçte sokak sokak gezdik. Vatandaşlarımızla sorunlar ve çözüm yolları ile ilgili görüşmelerde bulunduk. Bütün sorunlara hakimiz. Çözümlere de öyle. İnşallah hep birlikte bütün sorunların üstesinden geleceğiz. Bu seçimde İlkadım bizimle kazanacak” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.