real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
06 Ocak 2014

Bu Ne Yaman Çelişki…

9Ak Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, Atakum Belediye Başkanı Metin Burma’ya yüklendiği konuşmasında, “Atakum sana 15 yıl verdi sen Atakum’a bunun karşılığında ne verdin. Son 5 yılın boş geçtiği için sunacak bir şeyin yok” dedi.

BU NE YAMAN ÇELİŞKİ
Atakum denince akla pırıl pırıl bir şehir, modern ve çağdaş bir yapı, deniz, sahil ve örnek projelerle fark yaratan bir ilçe gelmesi gerektiği ifade eden Taşçı, “Ancak bunun mümkün olmadığını görüyoruz. Fark, farklı olduğunu söyleyerek oluşmaz. Farkındalık ortaya koymak öyle lafla olmaz. Fark oluşturmak gece ve gündüz çalışmakla olur. Geleceğe dair önemli adımlar atarak oluşur. Atakum’un 5 senesini boşa geçirenler mi fark oluşturacak. Önce Projeleri hatırladınız mı diyeceksin, sonra biz hangi projeler diye sorunca ve proje dediklerinin rıhtım tamiratı, belediyeye kat atmak, araç almak olduğu ortaya çıkınca, bu seferde dürüstlükten dem vurup bir elin parmağını geçmeyecek faaliyetleri afişe edeceksin. Sayın Burma, sandık yaklaştıkça panik yapmaya başlamış anlaşılan. Ancak bunu daha önceden düşünecekti. Çalışacaktı. Projeler hayata geçirecekti. Makamını kendi keyfine değil, milletin hizmetine sunacaktı. Başkan, kendine verilen şansı bir kez daha kullanamamış, kendini ziyan etmesi bir yana Atakum Halkı’nın 5 senesini yok etmiştir” diye konuştu.

MAKAMI BOŞ YERE İŞGAL ETTİN
Geçtiğimiz günlerde mevcut belediye başkanı Burma’nın bir açıklamasında kendisinin halk adamı olduğunu söylediğini ifade eden Taşçı, “Yöneticiler kendini halk adamı ilan etmez. ‘Halk Adamı’ halk söylediğinde bir anlam ifade eder. Halk ise bu önemli sıfatı öyle herkese vermez. Atakum için makamı işgal etmekten başka ne yaptın diye sorarlar kişiye. Sen 5 yılı boşa geçir, sonra hatiplik yaparak halkı yanıltmaya çalış. Sonrada ben halk adamıyım diye beyanatlar ver. Sayın Burma’ya vatandaşa farkında mısın diye soracağına, geçen zamanı geri gelmeyeceğini biri ona hatırlatmalı. Atakum’un Burma’değil, Burma’nın Atakum’a borçlu olduğunu kendisi de kabul etmeli. Elbette bu 5 yılın hesabı onun için zor geçecek. Çalışmadan, mücadele etmeden olmuyor. Atakum sana 15 yıl verdi Sayın Burma. Sen Atakum’a son 5 yılda ne verdin” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.