real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
21 Aralık 2013

Bu Mücadele Millet İçindir…

g3Ak Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, yaklaşan yerel seçimlerin sadece belediyeler için değil, ülkedeki istikrarı sürdürmek adına da oldukça önemli olduğunu söyledi.

BU MÜCADELE MİLLET İÇİNDİR

AK Parti dönemiyle ülkede yaşanan gelişmeler ve atılan dev adımların devam etmesi için istikrarın sürmesi gerektiğini ifade eden İshak Taşçı, “Kurulduğu günden bu yana kişilerin değil milletin partisi ve hizmetkârı olan AK Parti, bundan sonra da sadece milleti için mücadele etmeye devam edecektir. Devrim niteliğinde yüzlerce çalışmaya imza atan, batmakta olan bir ülkeyi dünyanın sayılı ülkelerinden biri haline getiren partinin adı Ak Parti, lideri ise Recep Tayyip Erdoğan’dır. Yüce milletimiz bu güne kadar kim kendi için çalıştı kim millet ve ülkesi için çalıştı çok iyi bilmektedir. Hayali dahi kurulamayan projelere, yatırımlara, gelişim ve ilerlemeye imza atan AK Parti, gücünü milletten aldığı sürece Türkiye’nin bekası için çalışmaya devam edecektir” diye konuştu.

MİLLETTEN DAHA BÜYÜK GÜÇ YOKTUR

Başkalarının meselesi ve gündemi ne olursa olsun AK Parti’nin tek meselesinin ve tek gündeminin Türkiye’nin büyümesi olduğunun altını önemle çizen İshak Taşçı, “Ömrünü milleti ve vatanı için vakfeden bir Başbakanımız var. Milletimiz bunun değerini çok iyi bilmektedir. Bize kimse balık hafızalı muamelesi yapmasın. Vatandaş yaşadığı bilir. Her gün yaşadığı gelişimi, değişimi, kendisi için ortaya konan mücadeleyi unutmaz. Bizim düsturumuz işi hizmet olanın gücü millet olur olmuştur. Milletten daha büyük bir güç yoktur. Milleti yok sayarak ülkeyi çamura saplayanlar aynı şeyi tekrar yapamayacaklardır. Kimse korkmasın, bu hizmet fırtınası devam edecek. Türkiye büyümeye devam edecek. Türkiye milletiyle bir olmaya devam edecek” şeklinde konuştu.

BİZİM YOLUMUZ HİZMET YOLUDUR

Yerel seçimlerde vatandaşın kendilerine hizmet edecek adaylara oy vereceklerine sonuna kadar inandığını belirten Taşçı, “Kimisi makam derdindedir, kimisi hizmet derdinde. Derdi hizmet olanın makamı, vatandaşın gönlüdür. Derdi makam olanın ise tek gördüğü koltuktur. Atakum için çıktığımız bu yol hizmet yoludur. İlerleme, kalkınma yoludur. Hedef, sorunlarından ve problemlerinden hızla arındırılarak, Türkiye’nin en önemli kentlerinden birini oluşturmaktır. Bu inancımızı projelerin ışığında bir vizyonla ortaya koyduk. Atakum Halkıyla proje ve hizmet üzerine bir bağ oluşturduk. Görüyoruz ki bazılarını korku almış. Her zamanki kronik hastalıkları olan küçümseme ve hakir görme devreye girmiş. Rıhtım tamiratını proje diye boy boy reklam yapanların, bizim projelerimizi eleştirmeye ne kadar hakkı var takdir Atakum Halkınındır” diye konuştu.

BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN

Kelime oyunlarıyla kaybedecek tek dakikaları olmadığını özellikle belirten İshak Taşçı, “Biz ortaya bir Atakum vizyonu koyduk. 55de55 Atakum projelerini vatandaşımıza sunduk. Proje kitapçığımızı hane hane, esnaf esnaf herkese dağıttık. Artık Atakum Halkının gündemi projedir. Benimle muhatap olacak kişilerinde projeyle karşıma gelmeleri gerekir. Çünkü gündemi proje olmayanın, heybesinde hizmet taşımayanın bana anlatacağı hiçbir şey olamaz. Atakum’a hizmet etmek iddiasında olanlar önce projelerini hazırlayacaklar. Bunu benim için değil, 5 yıl boyunca unuttukları Atakum ve Atakum Halkı için yapacaklar. Atakum’un gündemi artık projedir. Ya bu gündemi takip ederler, ya da kendi dünyalarında yaşarlar. Tavsiyem, kendi sırça köşklerinden çıkarak Atakum gündemini yaşamaları ve anlamalarıdır” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.