real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
19 Şubat 2014

BU LİSTE İŞ YAPAR

LİSTEBelediye meclis üyelerinin isimlerinin açıklanmasının ardından en donanımlı ve güçlü isimler MHP İlkadım Belediye Başkan Adayı Necaattin Demirtaş’ın listesi olarak gözüküyor

LİSTE BEĞENİLDİ

İlçe ile ilgili önemli kararların alındığı Belediye Meclisinin Üye listeleri kamuoyuna açıklandı. Samsun’da en dikkat çekici liste ise MHP İlkadım Belediye Meclis üye listesi olarak gösterildi. İlkadım ilçesinde sözü geçen ve geniş kitlelere hitap eden isimlerin yer aldığı liste de özellikle belediyeciliği iyi bilen Samsun Büyükşehir ve Atakum Belediye meclis üyeliği yapan Cemalettin Kola’nın liste de yer alması İlkadım ilçesi için büyük bir avantaj olduğu kaydedildi.

GENİŞ KİTLELER ARKASINDA

İlkadım ilçesinde özellikle Fatih Mahallesi başta olmak üzere çoğu mahalle de sevilen ve saygı duyulan bir isim olan Ali Anıl’ın da liste de yer alması Demirtaş’ın seçimde elini güçlendirdiği dile getirildi. Özellikle Samsunspor taraftar grupları arasında büyük bir sempatiye sahip olan Anıl’ın Necaattin Demirtaş’ı seçimi kazanması için aylar öncesinden çalışmalar yaptığı bilinmekte. Liste de yer alan diğer isimlerin de kamuoyu tarafından benimsenen ve mecliste gerekli çalışmaları yapabilecek kalite de isimler olduğu siyasi kulisler de konuşuluyor.

Öte yandan liste sıralamasında yapılan bazı hataların düzeltilmesi adına gerekli çalışmaların yapıldığı ve gerekli düzeltmelerin ardından bazı isimlerin sıralamasının yerinin değişebileceği öğrenildi.

SAMSUN ÖZEL HABER

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.