real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
07 Mart 2014

‘BU KADAR YATIRIM BAŞKA YERDE YOK’

canik haber (5) (3)Canik Belediye Başkanı Osman Genç, “Biz Başbakanımızın izindeyiz. İlçemizin dört bir yanına yaptığımız projelerimizle Canik’i kucaklıyoruz, eserlerimizle insanlarımızı kucaklıyoruz. Biz laf değil, icraat yaparız” dedi.

Seçim çalışmalarını sürdüren Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Yavuzselim Mahallesi’nde düzenlenen kahvaltıda vatandaşlarla bir araya geldi. Eşi Nimet Genç, Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri ve Muhtar Ömer Gezginci’nin de katıldığı kahvaltıda yoğun ilgi gören Başkan Genç, vatandaşları dinledi, onlarla sohbet etti. Genç, “Biz Büyük Usta, dünya lideri, belediyeciliğin mimarı Başbakanımızın izindeyiz. Rehberimiz Başbakanımızdır. Belediyecilikte onu örnek alarak ilçemizi 10 yılda eserlerimizle doldurduk. Yaptıklarımız taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanıyor” dedi.

‘BU KADAR YATIRIM BAŞKA YERDE YOK’

Canik’te hizmetin kitabını yazdıklarını belirten Başkan Genç, “Halka hizmet bizim işimiz. Biz insanlarımıza olan sevgimizi yaptığımız hizmetlerle gösteriyoruz. Biz laf değil, icraat yapıyoruz. Belki tek tek herkesi kucaklama şansımız yok, ancak ilçemizin dört bir yanına çocuklarımız, gençlerimiz, kadınlarımız, yaşlılarımız için yaptığımız yatırımlarımızla 7’den 77’ye herkesi kucaklıyoruz. İddia ediyorum, Karadeniz’de, belki de Türkiye’de bir ilçe belediyesi tarafından yapılan ve yine belediye tarafından çekilen bu kadar yatırım başka hiçbir ilçede yoktur” diye konuştu.

YAVUZSELİM’E GÜZEL EVİM PROJESİ MÜJDESİ

Yavuzselim Mahallesi’nin kendileri için her zaman önemli olduğunu ifade eden Genç, “Bu mahallemize güzel yatırımlarımız oldu. İnşallah önümüzdeki dönem burada çok önemsediğimiz bir projemizi uygulayacağız. Daha önce Toptepe Mahallemizde yaptığımız ‘Güzel Evim Mutlu Geleceğim’ projesi ile Yavuzselim Mahallesi’ndeki sıvasız, boyasız binalarımızı boyası, sıvası bizden olmak üzere baştan aşağı yenilerek bu mahallemize estetik bir görünüm kazandıracağız. Halı sahamızı Selanikspor’a devrettik, inşallah anaokulumuzu açacağız. Yavuzselim’e doğalgaz da gelecek. İnşallah burada da yaşam standartını artırıyoruz” şeklinde konuştu.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.