real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
11 Ocak 2014

Boş Arsa Ve Araziler Temizleniyor…

IMG_6941İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde mahallelerde sağlık açısından risk oluşturan,çevrede kötü görüntü oluşturan  boş arsalarda temizlik çalışması başlattı.

İlkadım  Belediyesi, İlçe sınırları içerisinde halkın sağlığı açısından tehlike ve çevre kirliliği oluşturan boş arsa ve arazilerde temizlik çalışması yapıyor. Havaları iyi gitmesini fırsat bilen Temizlik ekipleri  daha temiz bir ilkadım için boş arsalardaki görüntü kirliliğinin önüne geçebilmek arsalarda biriken soba külleri, yabani ot, moloz ve çöpleri temizliyor.

Yapılan çalışmaları bizzat yerinde takip eden İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Yusuf Muslu, Case ve diğer iş makinelerinin de yer aldığı boş arsa temizleme çalışmaları ilçe genelinde sürdüreceklerini ifade etti.

 HALKIMIZIN  ÇEVRE DUYARLILIĞINA ÖZEN GÖSTERMESİNİ İSTİYORUZ

Vatandaşlardan temizlik çalışmalarında destek isteyen Muslu, Özellikle kış ayı nedeniyle boş arsalarda kötü görüntü ve çevre kirliliğine neden olan soba külleri insan sağlığı için büyük tehlike arz ediyor.İlçemizin hak ettiği temiz doğa ve yeşil alan görüntüsüne kavuşturmak adına ilçe genelindeki temizlik çalışmalarımıza hız verdik.Yeni bir uygulama ile boş arsa ve arazilerde temizlik çalışması yapıyoruz. Temizlik çalışmalarımızın ilçemizde kalıcı olmasının için  halkımızın çevreye duyarlılığına büyük özen göstermelerini istiyoruz” dedi.

 

 

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.