step mom and son porn videos

logo

reklam
20 Şubat 2014

‘BİZİM İÇİN ESAS OLAN MİLLETTİR’

canik haber (10)Canik Belediye Başkanı Osman Genç, “Başbakanımıza oynanan oyun bugün bize oynanıyor. Biz manşetlerle gelmedik, manşetlerle de gitmeyiz. Bizi bu göreve millet getirdi, ancak milletimiz götürür. İlçemiz ve şehrimiz için yanlışın karşısında durmaya devam edeceğiz” dedi. Genç, Soğuksu Mahallesi’nde halkın istemesi durumunda kentsel dönüşüm yapabileceklerini de söyledi.

Seçim gezilerini sürdüren Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Soğuksu ve Karşıyaka Mahallelerinde vatandaşlarla buluştu. Soğuksu Mahallesi’nde büyük ilgiyle karşılanan ve Meclis Üyeleri ile Mahalle Muhtarı AdemÇetir’in de bulunduğu kahvehane toplantısında vatandaşlarla sohbet eden Başkan Genç, “Bizi millet bu göreve getirdi, ancak milletimiz götürür.Biz gazete manşetleriyle gelmedik, gazete manşetleriyle de gitmeyiz. Aynı oyun zamanında Sayın Başbakanımıza da oynanmıştı. Partimiz ve şahsımız üzerinde oyun oynayanlara milletimiz bu oyunların hesabını soracaktır” dedi.

‘BİZİM İÇİN ESAS OLAN MİLLETTİR’

Halkın memurları olduklarını ifade eden Başkan Genç, “Milletimiz için sıkmayacağımız el, konuşmayacağımız kimse yoktur. Ancak ilçemiz ve şehrimiz için yanlışın karşısında durmaya, yanlışa yanlış demeye de devam edeceğiz. Bizim için esas olan millettir, hizmettir. Asla halkımıza sırt çeviren, milletimize kapısını kapatan olmadık, aksine kapımız hiç olmadı, bundan sonra da milletle bizim aramızda kapı olmayacak. Biz daima halkımızın içinde olduk. On yıl önce neysek, şimdi de oyuz. Şimdi neysek, on yıl sonra da öyle olacağız. Bizleri her an Mekke Caddesi’nde veya Gaziosmanpaşa’da, Karşıyaka’da bir esnafımızın yanında çay içerken görebilirsiniz. Biz hep böyleydik. Biz halkımızla hizmet arasındaki köprüyüz” diye konuştu.

‘HALK İSTERSE KENTSEL DÖNÜŞÜM YAPARIZ’

Soğuksu Mahallesi’nde imar sorununu en asgari şekilde yüzde 9 oranında çözerek tamamladıklarına işaret eden başkan Osman Genç, “Bu mahallemizde yaşayan vatandaşlarımız onayladığı takdirde Soğuksu Mahallemizde de kentsel dönüşüm çalışması yapabiliriz. Biz halkımızın hizmetkarıyız. Halkımız ne derse biz onu yapacağız. Milletimizin istemediği hiç bir işi yapmayız. Biz sorunları çözmek için buradayız. Eğer yüzde 70 onay olduğu takdirde kentsel dönüşüm konusunda kısa sürede mesafe almayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

‘İLÇEMİZE YENİ YATIRIMLAR ÇEKECEĞİZ’

Canik’te 10 yılda 2,5 milyar liralık yatırım sonucunda 6 bin 500 kişiye iş ve aş kapısı açtıklarını da belirten Genç, “Önümüzdeki dönem için de yine gençlerimize iş ve aş kapısı olacak projelerimizi hazırladık. Biz belediyeciliği sadece yol yapan, kaldırım yapan anlayışıyla yapmıyoruz. Biz istiyoruz ki artık gençlerimiz gurbete çıkmasın,  anneler, eşler özlem çekmesin istiyoruz. Onun için belediyemizin kaynaklarıyla yaptığımız yatırımların yanında ilçemize özel yatırımcıları çekiyoruz. Bunun örnekleri Canik Başarı Üniversitesi’dir, Baumax’tır, Metro Gross Market’tir, Lovelet’tir, Medicana ve Romatem Hastaneleridir. Önümüzdeki dönem de ilçemize özel yatırım çekmeye devam edeceğiz” değerlendirmesini yaptı.

‘BİZİM SÖZÜMÜZ SENETTİR’

Yaptıklarının yapacaklarının teminatı olduğunu dile getiren Genç, şunları söyledi: “Bizim sözümüz senettir. Kapımız olmayacak dedik, 9,5 yıldır makam odamızda kapımız yok. Canik’i parlayan yıldız yapacağız dedik, ilçemizi getirdiğimiz nokta ortada. Canik Başarı Üniversitesi’ne hayal diyorlardı, biz ‘yapacağız’ dedik, şehrimize ikinci üniversiteyi kazandırdık. Bizim tek gayemiz var, o da çocuklarımıza, torunlarımıza emanet edeceğimiz şehrimizi, işsizliğin olmadığı, her alanda gelişmiş, dünya standartlarının üzerinde, çekim merkezi olan, ahlaki ve manevi değerleri yüksek yaşanabilir bir şehir haline getirmektir.”

Başkan Osman Genç, kahvehane toplantısının ardından Soğuksu ve Karşıyaka Mahallelerinde kurulan pazar yerini gezerek vatandaşlarla sohbet etti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.