real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
18 Kasım 2013

Biz İnsanları Yaratandan Ötürü Seviyoruz…

111206“ Biz insanı yaratandan ötürü seviyoruz” diyen Erdoğan Tok, “ Samsun’daki tüm hemşerilerin’ortak sesi’ olacağını söyledi.
Gezilerini ara vermeden sürdüren AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Erdoğan Tok, Ağabali Caddesi’ni gezdi.Ağabali Caddesi üzerinde esnaf ve vatandaşlarla görüşen Erdoğan Tok’a ilgi bir hayli fazlaydı.

AYRIM YAPMADAN SEVİYORUZ. 
Halka paralellik göstermeyen anlayışın her daim kaybettiğini ifade eden 2004-2009 İlkadım Belediye Başkanı ve AK Parti İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Toplumu merkez alarak, her kesimi gönülden kucaklamak gerektiğini kaydetti. Samsun’un tüm unsurlarıyla buluşturan ve kucaklayan bir iradeyi etkin kılacaklarını ifade eden AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Erdoğan Tok, “ Biz ayrım yapmadan Ordulu, Kavaklı, Havzalı, Çarşambalı, Bayburtlu, Gümüşhaneli, Trabzonlu, Karslı, Rizeli ve diğer tüm hemşerilerimizin ortak sesi olacağız. Hepsi bizim kardeşimizdir. Çünkü bizim mayamızda hoşgörü ve sevgi var. ” dedi.

HALKIMIZIN NEFERİYİZ 
Toplumu katmalara ayırarak, ayrımcılık yapmanın halkın iradesiyle ters düştüğünü söyleyen AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Erdoğan Tok, “ Biz halkın neferiyiz. Bizim merkezimizde inan sevgisi var. Samsun’da yaşayan herkesi kucaklayan bir anlayışımız var. Biz insanı memleket ayrımı yapmadan seviyoruz.” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.