real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
27 Ocak 2014

BİRLİKTELİK RUHU…

DSC_0435Atakumdaki hemşehri derneklerini ziyaret eden Çamaş;” Bizim kültürümüzün en güzel örneklerinden birini teşkil eden hemşehri derneklerine büyük önem veriyoruz” dedi.

BİRLİKTELİK RUHU
MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Necdet Çamaş hemşehri derneklerini ziyaret etti. Kent yaşamında hemşehri derneklerinin önemine değinen Çamaş;”Birlik ve beraberlik ruhunun en güzel örneklerinden birini teşkil eden hemşehri dernekleri bizim kültürümüzün en güzel yansımalarından biridir. Bu derneklerimiz aynı zamnda önemli bir sivil toplum örgütü özelliği taşımaktadır” dedi.

5 DERNEĞE ZİYARET
Ladik, Gümüşhane, Doğu Karadeniz, Alaçamlılar ve Artvinliler derneklerini tek tek ziyaret eden Çamaş;”Atakum, Samsun’un en çağdaş kentlerinin başında gelmektedir. Özellikle yerleşik halkın eğitim seviyesi, yaşam bilinci ve kent insicamı içindeki davranış ve paylaşım kültürü açısından sergilenen kent vizyonu, Atakum’a yapılacak hizmetlerin ve projelerin ana dinamiğini teşkil etmektedir” diye konuştu.

ÇAĞDAŞ BİR ATAKUM
Tüm sivil toplum örgütlerinin desteği ve gayretleriyle çağdaş bir Atakum yaratmayı hedeflediklerini ifade eden Çamaş,”Atakum insanları için çağdaş mekanların tasarlanması gerekmektedir. Önemli projelerin ve merkezlerin bir arada tasarlanması ve bir kompleks olarak insanların hizmetine sunulması, hizmetin insani ve pratik amaçlarına karşılık gelmesini sağlamak zorundayız ” şeklinde konuştu.

KENTPARK KONSEPTİ
Çamaş sözlerini şöyle sürdürdü ”Atakum Kentpark konsepti içinde Atakum ve Samsun insanlarının ticaret, eğlence, bilim, sanat, kültür gibi bir çok kapsam ve içerikte uygulama, etkinlik ve paylaşım olanaklarına ulaşabileceği donatılar bulunacaktır. Atakum kentpark, çocuk, genç, yaşlı, kadın, erkek herkes için “olanaklar ve donatılar” alanı olarak dikkat çekecek bir çalışmanın ürünü olacaktır.”

HOBİ KÖYLERİ PROJESİ
Atakum’un özellikle apartman bloklarında yaşayan eski jenerasyon/emekliler ile yeni jenerasyon insanların iç içe yaşadığı bir kent görünümünde olduğunu söyleyen Çamaş, sözlerini şöyle tamamladı: ”Özellikle sahile dönük yamaçların büyük oranda beton bloklar ile dolması, denize bakan yamaçların arka taraflarındaki tepelerin de önemini artırmaktadır. Kentin kalabalığı ve gürültüsünün yoğunluğu içinde insanların dinlenmeleri, rahatlamaları ve toprak ile temas kurmalarını sağlayabilecek hobiler geliştirmenin önemi gittikçe artmaktadır. Hobi köyleri projemizle Atakum’un güney bölgelerindeki kırsal araziler üzerine yapılacak olan bir ya da ikişer dönümlük arazilere sahip doğal köy evlerinden oluşmuş hobi köyleri inşa edilerek, insanımızın toprak ile temas etmeleri sağlanacaktır. Çiçekler, bitkiler yetiştirebilecekler, meyve ağaçlarından taze meyveler yiyebilecekler, toprağı işleyebilecekler, küçük kümes hayvanları besleyebilecekler, kendi evcil hayvanlarına doğal ortamlar sağlayabileceklerdir. Bu köyleri kullanmak isteyen insanlar ister hafta sonları, ister haftalık, aylık ya da yıllık olarak bu mekanları kiralayıp kullanabilecekler.”

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.