step mom and son porn videos

logo

reklam
10 Nisan 2013

Birisi açığa alındı,diğeri belli değil….

ACILIMSamsun’da Devlet Açılıma Karşı

Samsun Vali Yardımcısı Mesut Taner Genç’in hükümetin açılıma karşı yaptığı çıkışın ardından yine Samsun Vali Yardımcısı Hasan Özhan’ın Polisteşkilatımızın 168. kuruluş yılında yaptığı konuşmada üstü kapalı açılıma göndermede bulundu

Bilindiği gibi illerdeki valilik makamları illerdeki devletin en üst organlarıdır. Hükümetin Türkiye’de başlattığı açılım hamlesine Samsun’daki Vali Yardımcıları tarafından yaptıkları açıklamalar ile hükümetin açılımın devlet tarafından kabullenemediği izlenimine neden oluyor. Samsun Vali Yardıncısı Mesut Taner Genç’in üst üste yaptığı açılım karşıtı açıklamaları nedeniyle hakkında soruşturmalar açılmış ve açığı alınmıştı. Genç’in ardından yine Samsun Vali Yardımcılarından olan Hasan Özhan, “Polis teşkilatımız bu sene 168. kuruluş yılının kutlama etkinliklerinde yaptığı konuşmada üstü kapalı hükümetin açılım hamlesine gönderme yaptı.

Samsun Vali Yardımcısı Hasan Özkan yaptığı konuşmada AK Parti Hükümeti’nin yaptığı açılım hamlesine göndermede bulundu.Özkan’ın yaptığı konuşmasının satır aralarında, analar ağlamasın diyerek açılıma start vererek hükümete, “Bir takım sözlerle ve maddi imkanlarla bu acının dinmesi mümkün değil.” açıklaması yaparak adeta göndermede bulundu. Özkan konuşmasında şunları ifade etti: “Polis teşkilatımız bu sene 168. kuruluş yılını kutlayacak. Bu kadar köklü bir kurum Türkiye’de yok. 168 yıl içersinde bu teşkilat binlerce, on binlerce şehit verdi. On binlerce gazimiz bu teşkilatımızın mensupları. Ülkemiz son 30 yıldır terör belasıyla uğraşıyor. Bu terör nedeniyle 7 bin 900 polis şehidi verdik. Kurtuluş Savaşı’nda verdiğimiz şehit bunun birkaç katıdır. Polis ve askerlerimiz görev yaparken birçok şehitler verdi. Bu terörnedeniyle yüzlerce, binlerce vatan evladı, birkaç organını terör bölgesinde bırakarak aramıza katıldı. Normal hayatlarını devam edemeyecek kadar sakat kaldılar. Sizler, aziz Türk milletine emanetsiniz. Bizler sizlere çok şey borçluyuz. Bu ülke bölünmediyse, birlik ve beraberliğini halen kaybetmediyse bu aziz şehitlerimizin ve gazilerimizin emeğini inkar etmek mümkün değil. Acınız çok büyük. Bir takım sözlerle ve maddi imkanlarla bu acının dinmesi mümkün değil. Ateş düştüğü yeri yakıyor ama tesellimiz bu ülke uğruna şehit düştüler. Mekanları cennettir, bundan hiçbir şüphemiz yok”

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

#

Birisi açığa alındı,diğeri belli değil….” için 1 yorum

  1. siMİTÇİ dedi ki:

    Bu Vali yardımcılarının açıklamaları neden Samsun’dan? Neden BDP’liler Samsun’a geldi? Neden Samsun’dan turlarını yarım bırakıp döndü? Nedenlerini araştırın.

.