step mom and son porn videos

logo

08 Mart 2014

‘BİR GÜN DEĞİL, HER GÜN BERABERİZ’

osman-genc-bizim-isimiz-halkimizi-mutlu-etmek-3829820_3957_oCanik Belediye Başkanı Osman Genç, 8 Mart Kadınlar Günü’nün, tüm dünya kadınlarının verdikleri eşitlik mücadelesinin simgesi olduğunu söyledi

Başkan Osman Genç, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında, kadınların 21. yüzyılda sosyal, siyasal ve ekonomik yaşamda daha iyi temsil edilmesi, bireysel hak ve özgürlükleri konusunda bilinçlendirilmesi için gerekli desteği göstermenin herkesin görevi olduğunu belirtti. Başkan Genç, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü, tüm dünya kadınlarının eşitlik, bağımsızlık, özgürlük, daha iyi çalışma ve yaşam koşulları elde etme yolunda verdikleri mücadelenin bir simgesidir” dedi.

‘BİR GÜN DEĞİL, HER GÜN BERABERİZ’

Kadınların geleceği, refahı, mutluluğu ve psikolojik olarak sağlıklı olmaları için çaba sarf ettiklerini vurgulayan Başkan Genç, “Biz sadece 8 Mart’ta değil, her gün kadınlarımızla birlikteyiz. Bir kadını eğitmek, bir aileyi, bir toplumu, bir milleti eğitmek demektir. 8 Mart Aile Okulu ve Eğitim Merkezi ile kadınlarımız eğitimden sağlığa, spordan psikolojik danışmanlık ve meslek edindirme kurslarına kadar birçok hizmetten faydalanıyor. Kadınlara yönelik her türlü ayrımcılığı reddeden, her türlü istismarı elinin tersiyle iten, kadın ve erkeği beraber gören geleneğin temsilcileriyiz. ‘Cennet annelerin ayakları altındadır’ buyruğuna yürekten inanıyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

‘AK PARTİ KADINI ÖNEMSİYOR’

Kadınlara en fazla değer veren partinin AK Parti olduğuna da işaret eden Başkan Genç, şunları söyledi: “Hükümetimiz kadın haklarında en ileri standartları yakalamak için büyük bir çaba içinde. Siyasal, sosyal ve demokratik reformlarla önemli mesafeler katedildi. AK Parti kadın milletvekili sayısında diğer partilerden daha fazla kadın siyasetçi sayısına sahiptir. Kadınların okur-yazarlık oranı arttı, anne ve bebek ölüm oranları düştü. Bu vesileyle annelerimizin, tüm hanım kardeşlerimizin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü bir kez daha kutluyorum.”

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.