real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
02 Ocak 2014

Ben Değil Biz Varız…

cakir-4Aday adayı Turan Çakır, seçim bölgesi Atakum’da çalışmalarını sürdürüyor. Çakır, çalışmaları kapsamındaki açıklamasında; “Yeni yılın Samsun ve Atakum ilçemize, memleketimize ve tüm dünyaya barış huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum Heyecanla, ümitle ve yeni beklentilerle 2014 yılına giriyoruz.

Yeni yılın ilçemize, ilimize, memleketimize ve tüm dünyaya barış huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum. Türkiye’nin yakın dönemde başlattığı büyük atılımların 2014 yılında da kararlılıkla devam etmesini, istikrarlı büyüme ve kalkınma sürecinin kat kat artarak yeni başarılarla taçlanmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

HALK BENİ GÖRMEK İSTİYOR

Çakır, “Başbakanımız bir iki hafta içinde tüm ilçelerde adayların açıklanacağını ifade etti. Sanıyorum Samsun’da da adaylar belirlendi. Adayların kimler olduğunu şu an İl Başkanımız biliyordur ve en kısa zamanda isimleri açıklayacağını düşünüyoruz. Ama kendi şahsım olarak, Atakum için benim ismimin açıklanacağını düşünüyorum. Atakum’da herkes beni aday olarak görmek istiyor. Atakum’da en yüksek oyu alarak seçim kazanacağıma inanıyorum ve biliyorum Ak Parti benim ile Atakum ilçesinde oy kazanacağından eminim belediyecilik ekip işidir. Bizde belediyeciliği çok iyi biliyoruz ve dediğim gibi Atakum’da AK Parti benim ile kazanır diye düşünüyorum” şeklinde konuştu.

BEN DEĞİL BİZ VARIZ

İlçenin sorunlarını yakından bildiğini belirten Çakır, “Atakum’da partimin beni aday göstereceğine inanıyor ve artık ismimin açıklanmasını bekliyorum. Çünkü Atakum’u ve Atakum’un sorunlarını en iyi bilen benim. Çok yüksek bir oyla da Atakum’da seçimi kazanacağımı düşünüyorum. Atakum’a AK Parti belediyeciliğini getirmek için bu yola çıktık. Yıllardır AK Parti özlemini çektiği Atakum’la belediyemizi AK Parti iktidarı ile birleştireceğiz. Sözde değil özde birliktelik mesajı vermek için bugün buradayız. Ben değil biz varız. İnşallah Atakum’a bunu yaşatmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.