real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
23 Ağustos 2013

‘Belediyeler Görevini Yapmıyor’

pazarcilar-yer-sorununu-cozdu-ah0
Samsun Pazarcılar Odası 4 Belediyeyi Mahkemeye Veriyor.

Samsun Pazarcılar Odası Başkanı Muhammet Yazıcı, geçen yıl yürürlüğe giren Hal Kanunu ile ilçe belediyelerinin pazar yerlerindeki düzeni sağlamaktan sorumlu hale getirildiğini belirterek, “Görevlerini 2 seneden bu yana yerine getirmeyen İlkadım, Canik, Tekkeköy ve Atakum belediyelerini mahkemeye vereceğiz.” dedi.

Muhammet Yazıcı, geçen yıl içinde Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Hal Kanunu ile ilçe belediyelerine pazaryerleri ile ilgili bazı sorumluluklar getirildiğini hatırlattı. Kanun ile ilçe belediyelerine pazar yerlerinin düzeni ve sorumluğunun teslim edildiğini söyleyen Yazıcı, “Kanun yayımlanalı 2 sene oldu. Ancak ilçe belediyeleri görevlerini yerine getirmedi. İlkadım, Tekkeköy, Canik ve Atakum belediyelerini mahkemeye vermek için hazırlıklarımız tamamlandı. Yakın zamanda mahkemeye başvuracağız.” diye konuştu.

Atakum ilçesi Cumhuriyet Lisesi’nin bulunduğu yerde pazar günleri kurulan pazar yerinin üniversite sınavlarının yapıldığı zaman yerinin değiştirildiğini söyleyen Yazıcı, “Geçtiğimiz pazar günü bir muhtarın sünnet düğünü olduğu gerekçesiyle 330 esnafımız Cumhuriyet Lisesi’nin bulunduğu yerdeki pazar yerinden kaldırılarak yağmurun çamurun içerisine yerleştirilmiştir. Atakum Belediye Başkanı Metin Burma’ya sesleniyorum. Burası bir hukuk devleti öyle kafana göre iş yapamazsın.” ifadelerini kullandı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.