real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
17 Şubat 2014

BEKLENTİSİ NE?

yusuf_ziya_yilmaz_yumruk-e1348154200347-280x184 Ak Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Yılmaz’ın seçim masraflarını Holding sahiplerinin karşıladığı iddia edilirken, Cengiz Holding Sahibi Mehmet Cengiz’in 2 Milyon TL gönderdiği iddia edildi. 

ŞEHRİ AFİŞLERİYLE DONATTI 

Ak Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Yılmaz seçim çalışmalarını sürdürürken, şehrin dört bir yanına donatılan afişler, konvoylar ve kırsal ziyaretlerinde dağıtılan hediyeler seçim kaynağını da sorgulatır hale geldi. Samsun’da SAMGAZ ve ETİ Bakırı işleten Cengiz Holding Sahibi Mehmet Cengiz’in Yılmaz’a 2 Milyon TL gönderdiği iddia edilirken, bu paranın hangi beklenti karşılığı gönderildiği ise soru işareti. 

MİLLETE KÜFÜR ETMİŞ

Yolsuzluk ve Rüşvet operasyonunun ikinci dalgasında ismi geçen ve”milletin a… koyacağız” sözü ile gündeme gelen işadamı Mehmet Cengiz ülke gündemine oturmuştu. Ülke kamuoyunun hedefindeki isim olan Mehmet Cengiz, Cengiz  İnşaat’ı 1980 yılında kardeşi Ekrem Cengiz  ile birlikte kurdu. Cengiz İnşaat, otoyol, köprü, tünel, enerji, maden, turizm ve baraj alanlarında faaliyet gösteriyor. 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.