real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
25 Şubat 2014

BAZI İLLERDE HAVA DURUMU-

meteoroloji-den-kuvvetli-yagis-uyarisi-13-5711249_4381_400Hava sıcaklığı, iç ve batı bölgelerde 4 ila 8 derece azalacak. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan son değerlendirmelere göre, Türkiye’nin büyük bir bölümünün sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Doğu Akdeniz, Doğu Anadolunun batısı, Güneydoğu Anadolunun kuzey ve batısı ile Zonguldak, Bartın, Düzce ve Sakarya çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

Rüzgar, genellikle güney ve doğu, Marmara, Ege ile Batı Karadeniz kıyılarında kuzey ve kuzeydoğu yönlerden hafif arasıra orta kuvvette, Marmara ile Ege kıyılarında kuvvetli olarak esmesi bekleniyor.

-“KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI”-

Doğu Akdeniz, Doğu Anadolu’nun batısı, Güneydoğu Anadolu’nun kuzey ve batısı ile Zonguldak, Bartın, Düzce ve Sakarya çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olması beklendiğinden yaşanabilecek olumsuz şartlara karşı Meteoroloji ilgilileri uyardı.

-“BUZLANMA VE DON OLAYI İLE BİRLİKTE SİS UYARISI”-

Sabah ve gece saatlerinde Doğu Karadeniz’in iç kesimleri ile Doğu Anadolu’nun kuzey ve doğusunda buzlanma ve don olayı ile yer yer pus ve sis hadisesi beklenirken yaşanabilecek olumsuzluklara dikkat çeken Meteoroloji, vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları gerektiğini bildirdi.

-BAZI İLLERDE HAVA DURUMU-

İSTANBUL: Çok bulutlu ve aralıklı sağanak yağışlı.(8)

ANKARA: Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı. (9)

İZMİR: Çok bulutlu, iç kesimleri aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı.(13)

ADANA: Parçalı ve çok bulutlu, sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.(14)

ANTALYA: Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı. (14)

SAMSUN: Parçalı zamanla çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı.(9)

ERZURUM: Parçalı zamanla çok bulutlu gece saatlerinden itibaren aralıklı kar yağışlı. (8)

DİYARBAKIR: Parçalı ve çok bulutlu ve öğle saatlerinden sonra sağanak yağışlı.(16)

-BÖLGELERDE HAVA DURUMU-

MARMARA: Parçalı ve çok bulutlu, doğusu ile Balıkesir ve Çanakkale’nin doğu çevrelerinin aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı geçecek.

EGE: Parçalı ve çok bulutlu, İç kesimleri ile Muğla çevrelerinin aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek..

AKDENİZ: Parçalı ve çok bulutlu, bölge genelinin aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.

İÇ ANADOLU: Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü yağışlı, gece saatlerinde kuzeydoğusunun yüksekleri karlakarışık yağmurlu geçecek.

BATI KARADENİZ: Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı, gece saatlerinde Bolu, Karabük ve Kastamonu’nun yükseklerinde karla karışık yağmurlu geçecek. Yağışların; Zonguldak, Bartın ve Düzce çevrelerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor.

ORTA VE DOĞU KARADENİZ: Parçalı zamanla çok bulutlu, Artvin dışında bölge genelinin yağmur ve sağanak yağışlı, gece saatlerinde Gümüşhane ve Bayburt çevrelerinin karlakarışık yağmurlu geçecek.

DOĞU ANADOLU: Parçalı ve çok bulutlu batısı ile gece saatlerinden itibaren aralıklı yağışlı geçecek. Gece ve sabah saatlerinde bölgenin doğusunda buzlanma ve don olayı ile yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

GÜNEYDOĞU ANADOLU: Parçalı ve çok bulutlu, bölgenin batısı ile zamanla bölge genelinin aralıklı sağanak yağışlı geçecek.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.