step mom and son porn videos

logo

05 Ağustos 2013

Bayram sevincini erken yaşadılar

klsmmİlkadım Belediyesi, huzurevinde kalan yaşlılara güzellik ve cilt bakımı yaparak bayrama hazırladı.

İlkadım Belediyesi, huzurevinde kalan yaşlılara güzellik ve cilt bakımı yaparak bayrama hazırladı.

Halk Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa devam eden istihdama yönelik “Saç Bakımı ve Yapımı Kursu”na katılan kursiyerler, uygulamalı derslerini huzurevinde yaptı. Her bayram olduğu gibi bu bayramda da huzurevinde kalan yaşlıları ziyarete ederek onlara bayram sevincini erken yaşatan kursiyerler, ücretsiz saç bakımı, kesimi, boyama ve yüz makyajı hizmetinde bulundu.

Huzurevinde kalan yaşlıları ziyaret ederek bayram sevincini erken yaşattıklarını söyleyen İlkadım Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ferhat Çoban, “Ramazan Bayramı öncesi böylesine anlamlı bir ortamda huzurevinde kalan yaşlıları ziyaret edip saçlarını kestik, manikür ve pedikür bakımlarını yaparak yaşlılarımıza bayram sevincini erken yaşattık. Yaşlılarımız; tecrübeleri ve zaman içerisinde tanıklık ettikleri değerler ile genç kuşaklara ışık tutan hazinelerimizdir. Milli değerlerimiz ve kültürümüzün taşıyıcısı olan yaşlılarımıza hak ettikleri saygı ve sevgiyi göstermek hepimizin görevidir” diye konuştu.

Saç bakımı, kesimi ve yüz makyajı hizmetinin ardından yaşlılarla bol-bol sohbet eden kursiyerler, onlarla hatıra fotoğrafı çektirmelerinin ardından huzurevinden ayrıldı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.