step mom and son porn videos

logo

07 Ocak 2014

Bayanlara Özel Projeler…

imagesMHP Atakum Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Necdet Çamaş’tan Bayan Girişimcilere Pozitif Ayrımcılık Sözü

ÇAMAŞ’TAN BAYANLARA ÖZEL PROJELER

MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Necdet Çamaş kendi belediyecilik dönemlerinde bayanlara pozitif ayrımcılık uygulayacaklarını söyledi.  Bu konuda bayanlara yönelik çok özel projeler hazırladıklarını belirten Çamaş;’’ Bizim hazırladığımız projelerle birlikte bayan müteşebbislerden gelecek olan  projeleri de kuracağımız proje merkezinde değerlendirmeye tabi tutacağız’’ dedi.

KADINLARIMIZ AYAKLARI ÜZERİNDE DURACAK

Bayanlara yönelik meslek edindirme kursları, bayanların evlerinde ürettikleri ürünleri satabilecekleri el emeği pazarı projelerinin bunlardan birkaç tanesi olduğunu belirten Çamaş;’’Kadınlarımızın sosyal ve ekonomik açıdan ayakta durmalarına katkıda bulanmak en önemli hedeflerimizin başında olacak. Mikro kredi uygulaması ve benzeri uygulamalarla kadınlarımıza destek vermeyi hedefliyoruz’’ diye konuştu.

24 SAAT KREŞ HİZMETİ FAALİYETE GEÇECEK

Bayanların günün 24 saati faydalanabilecekleri geçici kreş hizmetinin de kendi dönemlerinde faaliyete geçeceğini belirten Çamaş;’’ Atakum da eğitimli ve özellikle çalışan bayanların 0-6 yaş grubu çocuklarını acil durumlarda güvenle teslim edecekleri ve 24 saat geçici kreş hizmeti verecek merkezimizi de en hızlı şekilde hizmete açılacağı müjdesini şimdiden vermek istiyorum’’  şeklinde konuştu.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.