real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
25 Aralık 2013

Bayan Demirtaş Ailenin Mutluluğuna Ortak Oldu…

IMG_4490İlkadım Belediyesi Kadın Koordinasyon Yardımlaşma ve Dayanışma Merkezi Başkanı Lütfiye Demirtaş bu seferde işitme konuşma engelli gencin hayallerini gerçekleştirdi.

İlkadım Belediyesi Sosyal Yardım Müdürlüğü ile koordineli çalışan ve gerçek ihtiyaç sahibi insanlara ulaşma noktasında veren el ile alan eli buluşturan Kadın Koordinasyon Yardımlaşma ve Dayanışma Merkezi, İlkadım ilçesi Kadıköy Mahallesi Akşemsettin Sokağında ikamet eden ihtiyaç sahibi ailenin işitme konuşma engelli bireyinin yaşama umudu oldu. İhtiyaç sahibi ailenin evine giderek konuşma engelli gencin isteği olan Genç Odası ve Bilgisayar isteğini işaret dili ile annesinin aracılığıyla not alan Gönüllü Başkan Lütfiye Demirtaş hemen harekete geçti. Kısa süre zarfında gencin hayallerini süsleyen Genç Odası ve Bilgisayarı gencin yaşadığı eve götüren Bayan Demirtaş,ailenin mutluluğuna ortak oldu.

Hayırsever vatandaşlardan aldığımız yardımları gerçek ihtiyaç sahibi insanların yardımına sunmak adına ekip ruhu ile yoğun mesai harcayarak gece-gündüz demeden çalıştıklarını söyleyen Başkan Lütfiye Demirtaş, Engelli vatandaşlarımızın topluma katılmalarına büyük önem veriyoruz. Koordinasyon Merkezi olarak ve sahsım adına her zaman engelli vatandaşlarımızın yanı başındayız dedi.

FAHRİ BAŞKANDAN HAYIRSEVERLERE SONSUZ TEŞEKKÜR.

Ben kendimi  engelli,yardıma muhtaç ihtiyaç sahibi insanlara adamış biri olarak görüyorum diyen  Bayan Demirtaş,Yarın bizim de ne olacağımız belli değil. Belki bir gün bizde engelli veya ihtiyaç sahibi insanlar olabiliriz. Yeter ki gelece umutla bakan yaşama umudu olan vatandaşlarımıza yardım için hep beraber taşın altına elimizi koyalım.Bize çalışma azmi veren, yardım faaliyetlerine desteklerini esirgemeyen hayırsever vatandaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum” dedi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.