real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
17 Ocak 2014

Bayan Boksörler Türkiye Şampiyonası Yolunda…

IMG_8826İlkadım Belediyespor kulübü altın yumrukları bayan boksörler İstanbul’da yapılacak olan “Türkiye Bayanlar Boks Şampiyonasında ilimizi temsil edecek.

17-23 Ocak 2014 tarihleri arasında İstanbul Büyükçekmece Gazanfer Bilge Spor salonunda yapılacak olan Yıldız-Genç-Büyük-Bayanlar Türkiye Boks Şampiyonası için İlkadım’da yola çıkan İlkadım Belediyespor kulübü bayan boksörlerine  kulüp yönetimi Acem Tekkesi’nde moral gecesi düzenledi.Geceye İlkadım Belediyespor kulübü Başkanı Sezai Onaran,Basın Sözcüsü Bahattin Karakaş,Boks şube sorumlusu Savaş Akyol,Tesis sorumlusu Osman Yağmur katıldı. Antrenör Rüstem Top katıldı.

İstanbul’daki “Türkiye Bayanlar Boks Şampiyonasında İlkadım Belediyespor sporcularımızdan Tuğba Köse (Gençler),Buse Yavuz,Betül Şen (Yıldız) kategorilerinde ilimizi temsil edecek diyen Antrenör Rüstem Top,6 ayı kapsayan sıkı bir çalışma ile boksörlerimizi Kondisyon,Kısa Step,Düz Kros,çeşitli illerin spor kulüpleri ile yaptığımız ikili müsabakalarla hedefimiz  şampiyonada 3 altın madalya ile dönmek istiyoruz “dedi.

DİŞİ ELDİVENLER İDDİALİ HAZRILANDILAR

Şampiyonaya madalya avcısı boksörlerin iddialı bir hazırlık evresini geride bırakarak hazırlandığını sözlerine ekleyen Top,Spora ve sporcuya her zaman desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Necattin Demirtaş’a ve kulüp yönetimine teşekkür etti.

BAŞARIYLA DÖNECEKLERİNE YÜREKTEN İNANIYORUM

Bu şampiyona hem boksörlerimiz hemde kulüplerimiz açısından çok büyük önem taşıyor diyen İlkadım Belediyesi Kulüp Başkanı Sezai Onaran, Bu şampiyona Türkiye Şampiyonaları öncesinde büyük bir sınav niteliğinde, bu sebeple sporcularımız ve antrenörleri diğer müsabakalara göre daha büyük bir hırsla hazırlandılar.Ben sporcularımızın şehrimize,İlkadım ilçemize başarıyla döneceklerine yürekten inanıyorum. Şampiyonaya katılacak olan sporcu ve antrenörlerine de başarılar diliyorum” dedi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.