real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
28 Ekim 2013

Bayan aday iddialı geliyor…

tülay kavrazSamsun’un ilk kadın Belediye Başkan aday adayı Tülay Kavraz AK Parti temayül seçimlerinde özellikle bayanlardan büyük ilgi gördü.

TÜLAY KAVRAZ DAMGASI

AK Parti Samsun İl Başkanlığı 29 Mart 2014 tarihinde gerçekleştirilecek yerel seçimler öncesi mevcut Belediye Başkanları ve aday adayları ile ilgili temayül yoklamasını dün Atatürk Spor Salonunda gerçekleşti. Yoğun bir katılımın olduğu temayül yoklamasında Samsun’un ilk kadın belediye Başkan aday adayı Tülay Kavraz büyük ilgi gördü. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da büyük destek verdiği bilinen kadın adayların arasında Samsun’da Canik Belediye Başkanlığına aday olarak tüm dikkatleri üzerine çeken Kavraz, temayül yoklamasının yapıldığı salonda kadınların ilgi odağı haline geldi. Bayanların ‘Sizi sonuna kadar destekliyoruz’ diyerek sevgi gösterilerinde bulunduğu Kavraz bayanlarla uzun uzun sohbet etti.
Büyükşehir Belediye Başkanlığına adaylığını iddialı bir şekilde açıklayan Canik Belediye Başkanı Osman Genç’le de görüşen Tülay Kavraz karşılıklı olarak birbirlerine başarı dileklerini sundular.

Ferhat SOY

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.