real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
30 Ekim 2013

Bayan aday iddialı geliyor…

 

tülay k2AK Parti’den Canik Belediye Başkanlığı’na aday adayı Tülay Kavraz, “Başkan seçilirsem kadınlar birlikte ekonomiyi canlandıracak projeleri hayata geçireceğim” dedi
——-

Geçtiğimiz hafta AK Parti’den Canik Belediye Başkanlığı’na aday adaylığı başvurusunu yapan Tülay Kavraz, özellikle ‘kadınlar ve istihdama yönelik’ projeleri olduğunu söyledi. Kavraz, “Başkan seçilirsem kadınlar birlikte ekonomiyi canlandıracak projeleri hayata geçireceğim” dedi.

KADINLAR ÇOK ŞEY KATAR
Seçim çalışmalarını sürdüren Tülay Kavraz, Caniklilerin gösterdiği ilginin kendisini gelecek için çok daha fazla umutlandırdığını belirterek, “Caniklilerin samimi yaklaşımı cesaretimi daha da artırdı. Partimizin gerek il gerekse ilçe yönetiminin verdiği destek de gücüme güç kattı. Özellikle AK Parti’nin kadınlara verdiği önem ortada. Kadınlar artık siyasette daha çok yer almalı. Ülkemizde bu yöndeki bazı algıları değiştirmeliyiz. Kadınların siyasete, dolayısıyla gerek yerel gerekse genel yönetimlere çok şey katacağına inanıyorum” diye konuştu.

EV HANIMLARI İYİ EKONOMİST
Canik’te belediye başkanı olması halinde, özellikle kadınlara ve istihdama yönelik projelere ağırlık vereceğini söyleyen Tülay Kavraz, “Samsun’un en hızlı gelişen, büyüyen ilçesi olan Canik’in yakaladığı bu ivmeye biz de katkı vermek istiyoruz. AK Parti döneminde Canik’in yaşadığı büyük değişim ve dönüşümü herkes gördü. Bu değişim ve dönüşüm devam edecek. Ayrıca, özellikle ev hanımlarımızı gerek yönetime gerekse istihdama katarak bir fark yaratmak istiyorum. Ben ev hanımlarının daima iyi birer ekonomist, iyi birer yönetici olduklarına inandım. Bu nedenle onlarla birlikte ekonomiye yönelik ciddi çalışmalar yapacağız” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.