real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
30 Ağustos 2013

Başkan’ın Bayram Mesajı

AW00038330 AĞUSTOS KURTULUŞ SAVAŞININ ZAFER TACIDIR.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, 30  Ağustos Zafer Bayramının 91.yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Necattin Demirtaş,yayımladığı mesajında Türk tarihinin kıvanç dolu dönüm noktalarından biri olan  30 Ağustos Zaferi’nin, Türk milletinin hürriyet ve bağımsızlığı için nihai hamleye karar verdiği tarihin adı olduğunu söyledi.

30 Ağustos’un Mustafa Kemal Atatürk`ün önderliğinde girişilen kahramanlıklar ve fedakarlıklarla dolu Kurtuluş Savaşının zaferle taçlandırılmasıdır diyen Demirtaş, “30 Ağustos Zaferi, milletimizin şanlı tarihindeki eşsiz kahramanlık ve vatanseverlik anıtlarından biridir. Bağımsızlığını kazanma uğrunda yıllarca mücadele veren, tüm yokluklara karşı bu haklı mücadeleden dünya tarihinde eşine az rastlanır bir zaferle çıkan Türk Milleti, Mustafa Kemal önderliğinde bağımsız, güçlü ve çağdaş bir devlet olmayı başarmıştır. Kurtuluş Savaşı’nın dönüm noktası olan, birlik ve dayanışma içinde gösterilen çabaları hedefine ulaştıran bu tarihi zafer , Türk Milleti’nin fedakârlığının, kararlılığının ve vatan sevgisinin önemli ve anlamlı bir göstergesidir.” dedi.

”Kazanılan  tarihi zafer ile Türk Milleti egemenliğini, kayıtsız ve şartsız tüm dünyaya haykırarak, üzerinde yaşadığımız topraklarımızı, milletimizin  ebedi vatanı haline getirmiştir.” ifadelerini kullanan Demirtaş, ”Milletimize büyük bir zafer kazandıran, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk olmak üzere, vatanı uğrunda canlarını feda eden tüm şehitlerimizi, gazilerimizi şükran ve rahmetle

anıyorum” diye konuştu.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.