step mom and son porn videos

logo

reklam
19 Temmuz 2013

Başkanı çoşkuyla karşıladılar…

fevziçakmak (5)
-VATANDAŞLAR BAŞKAN DEMİRTAŞ’I BAĞRINA BASTI.

-BAŞKAN DEMİRTAŞ; “SOSYAL BELEDİYECİLİĞE DAMGAMIZI VURDUK.”

Ramazan ayı boyunca vatandaşlarla birlikte her akşam farklı bir mahallede orucunu açan İlkadım Belediye Başkanı Necatin Demirtaş’ı Fevzi Çakmak ve İlyasköy mahallesi sakinleri coşkuyla karşıladı.

Her yıl geleneksel olarak mahallelerde kurulan gezici iftar çadırı bu akşam Fevzi Çakmak ve İlyasköy mahallerine konuk oldu. Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği iftar çadırlarını gezen Başkan Necattin Demirtaş’ı mahalle sakinleri bağrına bastı.

İftar ezanı sonrası vatandaşlar sohbet eden Başkan Demirtaş, Sosyal belediyecilik alanında birçok önemli çalışmayı hayata geçirdiklerini söyledi.

YARDIM YAPARKEN REKLAM YAPMIYORUZ.

Sosyal belediyecilik anlayışı ile yardımlaşma anlayışına farklı bir boyut kazandırdıklarını söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, ” İhtiyaç sahibi yaklaşık 3 bin’e yakın ihtiyaç sahibi vatandaşımıza hilal kart adını verdiğimiz sistemle, ekonomik seviyelerine göre 75, 100, 150, 200 TL olarak toplamda nakit yardım yapıyoruz. Yardıma muhtaç vatandaşlarımızın reklamını değil, ihtiyacını gidererek yardım yapıyoruz. Önceden yapılan gıda yardımları uzun kuyruklara, kavgalara ve dağıtım esnasında olumsuz görüntülerin çıkmasına neden oluyordu. İhtiyaç sahipleri, yardımlarını rencide olarak alıyordu. Biz bu çirkin görüntülere son verdik. Yardımlaşmada kartlı dönemi hayata geçirdik. Yardıma muhtaç vatandaşlarımıza Hilal Kart aracılığıyla kendi ihtiyaçlarını karşılama imkanı verdik. Komşusunun dahi yardım aldığından haberi olmadan marketlerden alışverişlerini yapabiliyor.” dedi.

EKMEĞİMİZİ PAYLAŞALIM.

Osmanlı’dan günümüze miras kalan askıda ekmek geleneğinin modernize edilerek bugüne taşındığını ifade eden Başkan Demirtaş, ” Sosyal devlet anlayışı ile belediye olarak ihtiyaç sahibi ailelere günlük 10 bin ekmek bağışında bulunuyoruz. İlçemiz sınırlarında geçim sıkıntısı yaşayan evine ekmek götüremeyen vatandaşlarımıza hayırseverlerin bağışları ile ekmek yardımında bulunuyoruz. Kampanya ile ilgili kurduğumuz www. ekmeginipaylas. org sitesinden, belediye veznesinden bağışlar yapılıyor. Bu kampanyamızı daha geniş kitlelere yaymak için SMS’li bağış yöntemini hayata geçirdik. Hayırseverler Avea 8055, Vodafone ve Turkcell’den 9086’ya 1 SMS atarak 5 TL ekmek bağışında bulunuyor. 7’den 70’e herkesin rahatlıkla bağış yapabileceği bu yöntemle ekmek bağışlarını arttırmayı hedefliyoruz. ” diye konuştu.

İftar sonrası çocuklar, illüzyonist gösterileri ve Hacivat Karagöz tiyatro oyunu ile gönüllerince eğlendi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.