real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
22 Nisan 2013

Başkandan sert açıklamalar….

Türk Ocakları Samsun Şube Başkanı Prof. Dr. K. Tuncer Çağlayan, Akil Adamlar Karadeniz Gurubu’nun Samsun’a gelmesini eleştirerek, “Biz inanıyoruz ki vicdanının sesini dinleyen her Samsunlu Türkiye’nin çözülmesi ile sonuçlanacak bu projeyi reddedecektir” dedi.

Akil İnsanların Samsun’a gelmesi nedeniyle yazılı bir basın açıklaması yapan Çağlayan, “Akiller, Sivil Toplum Kuruluşları (STK) ile toplantı yapacaklar, görüşlerini açıklayıp STK’ları dinleyeceklermiş! Fakat her ne hikmetse Türkiye’nin en köklü ve en eski sivil kuruluşlarından olan ve bu konuyla doğrudan ilgili olan Samsun Türk Ocağını davet etmediler. Yalnız Türk Ocağını değil Türkiye Kamu-Sen’e bağlı sendikaları, Ülkü Ocaklarını, Türkiye Kamu Çalışanları Vakfını, Alperen Ocakları, Atatürkçü Düşünce Derneği gibi konuya mili duyarlılık ile bakan sivil kuruluşlarımızın davet edilmediğini anlıyoruz. Bu bizim açımızdan çok şaşırtıcı bir durum olmamakla beraber yadırgadığımızı ve kınadığımızı kamuoyu ile paylaşmak istiyoruz” diye konuştu.

BÜYÜK KÜRDİSTAN DÜŞÜNCESİNE HİZMET EDİLİYOR

Türk Ocakları olarak terör örgütünün devletçe muhatap alınmasının yanlışlığını sürekli vurguladıklarını belirten Çağlayan açıklamasına şöyle devam etti: “Terör örgütünün muhatap alınması bölücülerin moralini yükselteceğini, zafer kazanmış havasına iteceğini, PKK’nın resmen tanınması anlamına geleceğini, güneydoğudaki devletle ve Türk Milleti ile barışık milyonlarca insanımızı örgütün kucağına iteceğini, binlerce şehidimizin kemiklerinin sızlayacağını ifade ettik, ediyoruz. Bu proje ile bilerek veya bilmeyerek ABD-İsrail destekli Büyük Kürdistan düşüncesine hizmet edileceğine dikkat çekiyoruz. Anaların ağlamasını kimse istemez ama durup dururken anaları ağlatanın bölücüler olduğu gerçeğini niye görmezden gelindiğini sormak isterdik ama soramadık. Türk Ocağı ve diğer sivil kuruluşlarımız davet edilmediğine göre akil adamlar bizim söyleyeceklerimizi ve düşüncelerimizi duymak istememelerini neyle izah etmek gerekir merak ediyoruz.

PROJENİN SAHİPLERİNİN KİM OLDUĞU BELLİ

Bunun bir sebebi akıllı adamların düşüncelerimize verecek cevabı olmaması, ya da acizlikleri midir? Yoksa Türk toplumunun kanaat önderlerini değil de PKK ile iş tutmayı onaylamakta zorlanan ama projeyi uygulayanlara oy vermiş çevreleri ikna etmeyi mi amaçlamışlardır? Biz inanıyoruz ki vicdanının sesini dinleyen her Samsunlu Türkiye’nin çözülmesi ile sonuçlanacak bu projeyi red edecektir. Akil adamların büyük memnuniyetle karşılandığı yerler ve anketlerde destek oranının yüksek olduğu yerler dikkate alınınca aslında projenin sahiplerinin kim olduğu açıkça ortaya çıkmaktadır.”

Kaynak: Arena Gazetesi

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.