real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
07 Mart 2014

Başkana ağır iddia.

300847İhsan Kurnaz’ın belediye başkanlığı aday adaylığı sürecinde istifa ederek boşalttığı koltuğa Ak Parti İl Yönetiminden atanan AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol’un haber sitelerinde çıkan haberlere ağır yorumlar geliyor.

Yorumlar da Varol’un MHP’ye çalıştığını iddia eden okuyucular İlçe Başkanlığına da AK parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş’ın torpiliyle atandığını ifade ettiler.

Varol’un AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığına atanması ilçe teşkilatında da ciddi huzursuzluklara yol açtığı iddia edilirken, yerel seçim sürecinde partiye zarar vermemek adına bazı isimlerin kendini geri plana çektiği belirtildi.

Samsun’da müteahhitlik mesleğiyle uğraşan Varol Ak Parti İlkadım Belediye başkan adayı ile birlikte seçim çalışmalarını sürdürüyor.

O YORUMLARDAN BAZILARI

sen ihanet ettin, MHP ye çalıştın, kafadan Fuat’ın torpili ile geldin, hiç bir emeğin yok, gitmiş konuşuyorsun, seni buraya atayanlara yazıklar olsun, AKP’de adalet ve alın terine saygının zerresi kalmamış, parası olan istediğini hemen alıyor, kazanırsınız siz, bu millet her şeyi görüyor, millet de kendini para ile satarsa yapacak bir şey yok, sizin de bunu yapmaktan başka şansınız yok, ki bunu yapacak cukka sizde çok…………her şeyin tapusu sizde, samsunun tapusu sizde, yazıklar olsun..

Mehmet Ceylan

sayın göktaş yine yaptı yapacagın AMA İLK ADIM İLÇE YÖNETİMİNDE ADAM YOKMU İLDEN ATANDI EGER İLK ADIM İLÇEDE YÖNETİCİLİK YAPAN LARIN HEPSİ İSTİFA ETMELİ YAZIKLAR OLSUN BU NEYİ GÖSTERİYOR BİLİYORMUSUNUZ YİNE M H P SEÇİMİ ALACAK SİZ İŞTE O ZAMAN GÖRECEKSİNİZ MİLLİYETCİLİGİ LAZ OLSUN AZ OLSUN BİZİM OLSUN AMACINIZ BU BEKLEYİP GÖRECEGİZ
Kavaklı

 

SAMSUN ÖZEL HABER

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.