real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
04 Mart 2013

Başkan Trafik kazası geçirmişti….

kadef kopy1a

Motosikletli bir sürücünün çarpması sonucu yaklaşık 20 gündür tedavi gören Kavak Hacılı Köyü Tanıtma Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Cevdet Genez’i ziyaret eden KADEF Yönetim Kurulu, Genez’e moral verdi

Kavak Dernekler Federasyonu’na (KADEF) bağlı derneklerden Kavak Hacılı Köyü Tanıtma Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Cevdet Genez, yaklaşık 20 gün önce sabah evinden çıktıktan sonra motosikletli bir sürücünün çarpması sonucu yaralandı. Samsun 19 Mayıs Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılan Cevdet Genez, Beyin Cerrahi Bölümü’nde tedavi altına alındı. Daha sonra taburcu olan Genez, şeker ve tansiyonunun yükselmesi üzerine önceki gün Gazi Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

YAKINDA ARAMIZDA OLUR
Kazanın ardından Genez’i yalnız bırakmayan KADEF Genel Başkanı Op.Dr. Yılmaz Karagöz ile KADEF Yönetim Kurulu üyeleri dün de Gazi Devlet Hastanesi’nde tedavi gören Genez’e moral ziyaretinde bulundu. Ziyaretten oldukça mutlu olan Genez sağlık durumunun iyiye gittiğini yakın zaman içerisinde taburcu olacağını söylerken, KADEF Genel Başkanı Op.Dr. Yılmaz Karagöz ve Yönetim Kurulu üyeleri de Genez’i iyi gördüklerini biran önce iyileşerek KADEF’teki çalışmalara iştirak edeceğini belirttiler. Genez’in tedavisini yakından takip ettiklerini belirten Op.Dr. Yılmaz Karagöz, ailesi ve doktorıyla irtibat halinde olduklarını ve hastanın sağlık durumuyla ilgili tüm gelişmeleri yakından takip ettiklerini belirterek, “Cevdet ağabeyimize acil şifalar diliyoruz. Kendisi gün geçtikçe sağlığına kavuşmakta. İnşallah yakın zamanda aramızda olacak” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.