real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
12 Ağustos 2013

Başkan Genç’in Alaçam Ziyareti

alaçSamsun’u birlikte büyütürüz

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Samsun’un 17 ilçesiyle birlikte gelişmesi gerektiğini belirterek, “Birlikte olunursa şehir olarak başaramayacağımız iş yok” dedi.

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, davet üzerine Alaçam ve Kavak’ta etkinliklere katıldı. İlkönce Alaçam Zincirlikuyu Cami imamının babasının cenaze törenine katılan Başkan Genç, burada merhumun ailesine ve yakınlarına başsağlığı diledi. Başkan Genç daha sonra AK Parti Alaçam İlçe Başkanı Ali Şengül ve meclis üyeleriyle birlikte Alaçam İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği tarafından düzenlenen Keşkek Şöleni’ne katıldı. Burada imam-hatip mezunlarıyla sohbet eden Başkan Genç, birlik-beraberlik mesajı verdi.

ALAÇAM’IN POTANSİYELİ VAR

AK Parti Alaçam İlçe Teşkilatı’nı da ziyaret eden Başkan Osman Genç, burada İlçe Başkanı Ali Şengül ve partililerle sohbet etti. AK Parti hükümetinin Türkiye’de eğitimden, sağlığa, ekonomiden ulaşıma kadar bir çok alanda önemli hizmetler yaptığını vurgulayan Başkan Genç daha sonra Alaçam Doyuran Köyü’nde düzenlenen ve ilk kez gerçekleştirilen şenliğe katıldı. Burada ilgiyle karşılanan Başkan Genç, vatandaşlarla sohbet etti. Alaçam’ın turizm potansiyeli olan bir ilçe olduğunu belirten Başkan Genç, ilçenin hakettiği yerde olmadığını söyledi.

YOLDA SÜRPRİZ KARŞILAŞMA

Başkan Genç, daha sonra Kavak Belalan Köyü Tanıtma, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğince düzenlenen pikniğe katılmak üzere giderken AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir ve Havza Belediye Başkanı Murat İkiz’le karşılaştı. Burada bir köy evinin bahçesinde oturan Genç, Demir ve İkiz çay içip, köy ekmeği yedi. Genç, daha sonra Belalan Köyü’ndeki pikniğe iştirak etti. Burada da ilgiyle karşılaşan Başkan Genç, serin hava nedeniyle piknik alanında yakılan ateşin etrafında vatandaşlarla sohbet etti.

BÜTÜN İLÇELER GELİŞMELİ

Samsun’un bütün ilçelerinin kendine özgü değerleri ve potansiyeli olduğunu ifade eden Başkan Genç, “Her ilçemiz çok güzel. Alaçam Geyikkoşan Tesisleri ve tarihi ile, denizi ile apayrı bir güzelliğe sahip. Anhcak var olan bu potansiyel malesef istenilen düzeyde değerlendirilemiyor. Kavak da, önemli bir ulaşım ağı üzerinde kurulu. İlçelerimiz denizi ile, yaylaları ile, var olan insan gücü ile ayrı birer değer. Sadece bir, iki ilçenin gelişimiyle bir şehir büyümez. Samsun eğer ilçelerindeki bu potansiyelleri değerlendirebilirse ve topyekün gelişirse işte o zaman uluslararası bir dünya şehri olur. Ancak bunun için birlik-beraberlik ve ortak akıl şart. Birlikte olunursa şehir olarak başaramayacağımız iş yok” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.